Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung WW90T534DAX/S7

5,0
2 hodnotení
1 recenzia

Spredu plnená práčka, energetická trieda A,spotreba energie 100 cyklov/kWh: 49,menovitá kapacita (ECO): 9 kg, spotreba vody cyklus (ECO): 50 l , doba trvania programu (ECO): 3:48, trieda účinnosti:B, max. počet otáčok 1400/min,trieda emisií hluku šireného vzduchom: A hlučnosť: 72 dB, programov 22, rozmery (v š h): 85x60x55 cm

Zobraziť celý popis

Predom plnená práčka Samsung WW90T534DAX/S7

Technológia Eco Bubble™

Technológia Eco Bubble™ zaisťuje výkonne pranie, a to dokonca i pri nízkých teplotách. *Prací prostriedok sa premení na aktívnu penu, ktorá rýchlo preniká do prádla a jednoducho odstraňuje nečistoty, pričom chráni tkaninu a šetrí energiu.

 

Inteligentné pranie

Ovládanie AI Control

Perte jednoducho a efektívne vďaka inteligentnému ovládaniu AI Control. Upravuje parametre prania vám na mieru tým, že si pamätá vaše návyky, navrhuje vhodné pracie cykly a zobrazuje aktuálne informácie. Aplikácia SmartThings* ponúka rady ohľadne cyklov, plánovamie a riešenie problémov. Naviac automaticky vyberá dokonalý program sušenia

Chytré praní

Optimálna dávka pracieho prostriedku

Technológia Auto Dispense

Získajte tie najlepšie výsledky prania, a to pri menšej námahe a úspornejšie. Technológia Auto Dispense automaticky dávkuje vhodné množstvo pracieho prostriedku a aviváže pre každú várku prádla. Zároveň ponúka dostatok priestoru na až mesačnú zásobu prostriedku, takže nádržku nemusíte dopĺňať po každom praní.

Optimální dávka pracího prostředku

Hygienická čistota

Cyklus Hygiene Steam

Doprajte svojmu oblečeniu dôkladnú a hygienickú čistotu vďaka pare. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania, a to bez predpierky. Vypúšťa z dna bubna paru, ktorá prestúpi každý kúsok oblečenia a odstraňuje uchytené nečistoty, 99,9 % bakterií* a alergénov.

Dezinfikujte vzduchem

Odolný výkon

Technológia digitálneho invertoru

Technológia digitálneho invertoru využívá silné magnety, ktoré zaisťujú tichší chod a vyšší výkon, ale zároveň spotrebováva ménej energie než univerzálny motor. Vďak tomu, že nevyužívá kartáče, ponúka vynikajúcu odolnosť – ktorú naviac kryje 20 ročná záruka.

WM_motor_20_sk

 

Udržujte práčku čistú

Drum Clean +

Udržujte dvierka a vnútrajšok pračky hygienicky čisté. Drum Clean + odstráni z bubna nečistoty a 99,9 % bakterií spôsobujúcích zápach bez drahého pracieho prostriedku. Silný vodný prúd a rýchlé odstreďovanie odstraní tiež špinu z tesnenia dverí a zároveň vás upozorní, keď bude potrebné vyčistiť.

Hygienická čistota

Intenzívne čistenie

Funkcia Bubble Soak

Vyperte oblečenie úplne dočista, aj keď je silne znečistené. Funkcia Bubble Soak pomáhá odstrániť celý rad odolných škvŕn, ako sú krv, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečenie sa dôkladne namočí v aktívnych bublinkách, takže sa špina a škvrny uvoľnia a môžu byť účinnejšie odstránené

 

Intenzivní čištění

Práčka predom plnená, 
Energetická trieda: A, 
Spotreba energie 100 cyklov/kWh: 49, 
Menovitá kapacita (ECO): 9 kg, 
Spotreba vody na cyklus (ECO): 50 l

Doba trvania program (ECO): 3:48, 
Trieda účinnosť odstre´dovania: B, 
Trieda emisií hluku šíreného vzduchom:  A, 
Odstreďovanie: 1400 ot/min, 
Hlučnosť: 72 dB, 
Počet programov 22,  ,
HxŠxV 55 x 60 x 85 cm,hĺbka s presahom, 63,5 cm
Hygienické pranie - para eliminuje 99.9% baktérií a alergénov a navyše je možné nastaviť až 5 cyklov plákania
Kvalita pranie - Aktívna pena EcoBubble zaisťuje perfektné vypranie, prášok sa spojí s vodou a vzduchom a dostane sa do bielizne až 40x rýchlejšie
Veľmi jednoduché ovládanie v českom jazyku. Prehľadný displej.
Praktickosť - DrumClean čistí bubon práčky bez nutnosti detergentu. Zásobník na prášok sa sám pravidelne vyplachuje.
Wifi ovládanie cez aplikáciu.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.