Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

SENCOR klimatizácie

Sencor klimatizácie predstavujú elegantné prepojenie výkonu a mobility. Môžete očakávať skvelé parametre, moderný dizajn a jednoduché ovládanie.
 

Skvelá mobilita

Manipulácia je veľmi nenáročná vďaka štyrom zabudovaným kolieskam a praktickej rukoväti. Niektoré Sencor klimatizácie majú dokonca rukoväť v prednej a zadnej strane. Ovládanie je tiež veľmi intuitívne.


Klimatizácie Sencor majú pôvabný dizajn

Sencor klimatizácie sú známe svojim štýlovým a minimalistickým vzhľadom. Štýlový dizajn je navyše doplnený dotykovým panelom s LED displejom na diaľkové ovládanie. Displej zobrazuje teplotu, režim, rýchlosť a časovač. Sencor klimatizácia umožňuje prepínať jednotky medzi ℃ / ℉. Sencor klimatizácie môžete nájsť v dvoch prevedeniach. Na výber je v bielom ale aj elegantnom čiernom prevedení.


Vlastná aplikácia Sencor HOME

Aplikácia Sencor HOME umožňuje ovládať klimatizáciu, meniť teplotu a dokonca aj prepínať medzi režimami cez váš telefón. Jedinou podmienkou je, aby Sencor klimatizácia a mobil boli pripojené na rovnakej WiFI. Zariadenie je možné ovládať pohodlne z postele alebo dokonca aj z inej miestnosti. Výhodou je, že aplikácia podporuje Android a aj iOS.

Klimatizcia Sencor, ktor je ovldan pomocou aplikcie Sencor HOME

Sencor klimatizácie sú plné užitočných funkcií

  • Funkcia časovania – s časovačom je možné vybrať si kedy sa má klimatizácia Sencor vypnúť alebo naopak zapnúť. Samotné nastavenie časovača je veľmi jednoduché. Všetko je možné nastaviť priamo v aplikácii Sencor HOME.
  • Automatický režim – v tomto režime stačí iba vybrať preferovanú teplotu. Po zvolení hodnoty si Sencor klimatizácia bude automaticky rozptyľovať a regulovať chladný vzduch tak, aby bola docielená nastavená teplota. V tomto režime kladú Sencor klimatizácie dôraz na efektivitu a úspornosť.
  • Funkcia SLEEP - táto funkcia bola navrhnutá tak, aby Sencor klimatizácie fungovali čo najtichšie. Klimatizácia v tomto režime upraví hlučnosť svojho chodu. Miestnosť bude udržiavať chladnú a bez nadbytočného hluku.
  • Funkcia pamäte posledného zvoleného režimu - pokiaľ sa prístroj vypne a potom znovu spustí, bude si pamätať posledné zvolené nastavenie a automaticky ho obnoví.
  • Funkcia samoodparovania kondenzátu – vďaka tejto funkcie dokáže prístroj prebytok kondenzátu v zásobníku využiť na udržiavanie optimálnej vlhkosti v miestnosti. Za bežných podmienok takto odpadá nutnosť vylievania kondenzátu.

 

Klimatizcia Sencor, ktor je ovldan pomocou aplikcie Sencor HOME

[€]
Všetky filtre
last-visited