Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SCA PARK200

Zatiaľ nehodnotené

4 parkovacie senzory, zobrazenie na displeji, automatická aktivácia pri zaradení spiatočky, bezdrôtové prepojenie, detekcia prekážky 3-200 m od nárazníka, široký detekčný uhol

Zobraziť celý popis

Sencor SCA PARK 200

Parkovací senzor Sencor SCA PARK 200 je systém 4 čidiel, ktoré pomôžu každému vodičovi bezpečne a bez obáv zaparkovať svoje vozidlo na akékoľvek parkovacie miesto. Čidlo sa samo aktivuje len čo dôjde k zaradeniu spiatočky, nemusíte sa teda o nič starať. Navyše, vďaka extra širokému detekčnému uhlu senzory zabraňujú nárazu zo strany. Na displeji sa vám zobrazí vzdialenosť vášho nárazníka od prekážky, a to vo vzdialenosti od 0,3 m až do 2 m. Vďaka prepracovanému systému je displej bezdrôtovo prepojený s riadiacou jednotkou.

Senzory Sencor vydávajú zrozumiteľný zvukový/hlasový varovný signál (pozor, varovanie, stop). Výhodou snímačov je, že ich môžete používať za každého počasia (od -40 °C do +80 °C) a sú vhodné pre všetky typy áut.

Parkovacie čidlo Sencor SCA PARK 200 je nevyhnutným pomocníkom každého vodiča a vodičky. Jeho použitie je jednoduché a zvládne ho každý.

Technický popis:

Parkovacie senzory
Systém 4 parkovacích senzorov
Zobrazenie vzdialenosti od prekážky na displeji
Automatická aktivácia pri zaradení spiatočky
Bezdrôtové prepojenie medzi displejom a riadiacou jednotkou

Zvukový / hlasový varovný signál (pozor / varovanie / stop)
Detekcia prekážky od 0,3 do 2 m od nárazníka
Extra široký detekčný uhol zabraňujúci nárazu zo strany
Použitie za každého počasia (od -40 °C do +80 °C)
Vhodné pre všetky typy áut
Balenie obsahuje: 1 riadiaci modul, 4 ultrazvukové senzory (lesklo čierne), 1 akustický indikátor. bezdrôtový LCD displej, 1 napájací
kábel, 1 vrták, 1 sada príslušenstva, 1 návod na použitie