Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SCF 2001

Konvektor, výkon 2000 W, 3 stupne nastavena, zabudovaný ventilátor pre rychlejšiu distribúciu tepla v miestnosti, plynule regulovateľný termostat, ochrana proti zamrznutiu, voľne stojací

Zobraziť celý popis

Sencor SCF 2001

Teplovzdušný konvektor Sencor SCF 2001

  • voľne stojaci
  • termostat s plynulou reguláciou – 3 teplotní stupne
  • vstavaný ventilátor
  • poistka proti prehriatiu
  • príkon až 2 000 W
Sencor SCF 2001

Zahrejte stlačením jediného tlačidla 

Teplovzdušný konvektor Sencor SCF 2001 sa môže pochváliť skutočne vysokým výkonom. S výkonom až 2 000 W a vstavaným ventilátorom neuveriteľne rýchlo vykúri vašu miestnosť a ľahko sa inštaluje a obsluhuje. Jedná sa o voľne stojaci model, ktorý vďaka praktickým nohám poskytujúcim bezpečnosť a stabilitu, je možné ho umiestniť prakticky kdekoľvek a v prípade potreby bez problémov premiestňovať pomocou praktickej rukoväte. Vďaka elegantnému dizajnu a menším rozmerom (50 × 68 × 20 cm) sa teplovzdušný konvektor Sencor dokonale hodí do každého interiéru. 

Sencor SCF 2001

Vyhriaty domov bez námahy 

Konvektor je vybavený 3-stupňovou reguláciou výkonu, takže môžete regulovať nielen teplotu v miestnosti, ale aj spotrebu energie. Vykurovací výkon je možné nastaviť na 750, 1 250 alebo 2 000 W stlačením tlačidla, zatiaľ čo výkon termostatu, t.j. teplotu, na ktorú chcete v danom čase vykurovať miestnosť – dokonca aj pomocou prepínača ventilátora – je možné ľahko nastaviť otočným regulátorom. Ďalšou výhodou teplovzdušného konvektora SCF 2001 je skutočnosť, že ak sa miestnosť ochladí pod požadovaný limit, telesá sa automaticky zapnú alebo naopak – ak dosiahnu nastavené maximum, samy sa vypnú.

Sencor SCF 2001

Bezpečnosť na prvom mieste 

Teplovzdušný konvektor Sencor SCF 2001 je nielen výkonným, ale aj bezpečným spotrebičom, pretože výrobca ho vybavil spoľahlivou poistkou proti prehriatiu. Ak sa konvektor príliš zahreje, automaticky sa vypne, ako aj po dosiahnutí nastavenej teploty v miestnosti, čo je indikované svetelnou kontrolkou výkonových tlačidiel - ak sú ohrievače v prevádzke, kontrolky svietia, v opačnom prípade zhasnú. V neposlednom rade tiež oceníte aj veľmi tichú prevádzku, kde sú emisie hluku 45 dB takmer porovnateľné s bežným hovorom. 

Konvektor s vstavaným ventilátorom, ktorý rýchlo zohrejete danú miestnosť.
Regulovatelný termostat bude 3 stupne výhrevného výkonu 750/1250/2000 W.
Plynule regulovateľný termostat
Zabudovaný ventilátor pre rýchlejšiu distribúciu tepla v miestnosti
Ochrana proti prehrať
Svetelná kontrola použitých v topných tel
Integrované rukoväte pre ľahké prenášanie prístroja
Voľne stojí
3 stupne nastavenia výhrevného výkonu - 750/1250/2000 W
Maximálny príkon 2000 W

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.