Stereo slúchadlá, uzatvorený akustický systém, 40 mm reproduktory, pohodlné polstrovanie, frekvenčný rozsah 20 - 20 000 Hz, 2,2 m kábel, 3,5 mm konektor, ultra ľahké prevedenie
3,90 €
3,17 € bez DPH
Slúchadlá
Akustický systém: uzatvorený
40 mm reproduktory
Pohodlné koženkové polstrovanie
Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
Impedancia: 32 ohmov
Citlivosť: 106 dB +/- 3 dB/1 mW
Kábel: jednostranný, dĺžka 2,2 m
Konektor: 3,5 mm
Ultra ľahké prevedenie
Farba: čierna/strieborná
Akustický systém: uzatvorený
40 mm reproduktory
Pohodlné koženkové polstrovanie
Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
Impedancia: 32 ohmov
Citlivosť: 106 dB +/- 3 dB/1 mW
Kábel: jednostranný, dĺžka 2,2 m
Konektor: 3,5 mm
Ultra ľahké prevedenie
Farba: čierna/strieborná
Všeobecné
| Prevedenie | Uzavreté |
|---|---|
| Typ prístroja | Slúchadlá |
Vlastnosti
| Frekvenčný rozsah | 20 HZ - 20 KHZ |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 2,2 m |
Výbava
| Mikrofón | Nie |
|---|
Funkcie
| Ovládanie hlasitosti | Nie |
|---|
Konektory
| Typ Jack konektora | 3,5 mm |
|---|
Komunikácia a porty
| Prenos signálu | Káblom |
|---|
Reproduktory
| Počet meničov | 1 |
|---|---|
| Priemer meničov | 40 mm |
| Citlivosť | 106 dB |
| Impedancia | 32 Ohm |
Vzhľad a dizajn
| Typ konštrukcie | Uzavreté |
|---|
Farba
| Farba | Strieborná |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.