Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SFD 851GR

2,0
1 hodnotení

Sušička ovocia, elektronická regulácia teploty 35-70 ° C, elektronický časovač pre neskoršie vypnutie, priemer sušiaceho podnosu: 255 mm, úžitková výška poschodia: 1,5 až 2,8 cm, príkon 240 W

Zobraziť celý popis

Doma sušené potraviny, sú super potraviny.

Vyskúšajte domáce sušenie! Moje výsledné produkty sú kvalitné, chutné a plné prínosných vitamínov, minerálov a vlákniny. Môžete si tak kedykoľvek vychutnať sušenú dobrotu, ktorú ste si sami vybrali, kúpili, odtrhli, zožali a predovšetkým usušili. Ponuka v obchodoch je síce široká, ale s istotou môžem povedať, že len veľmi malé percento z ponúkaných produktov má vysokú kvalitu za nízku cenu a ešte bez rôznych pridaných látok, ako sú konzervanty, farbivá, cukry a soli. Neklamte sa a užite si so mnou tú pravú chuť sušených surovín!

Jednoduché ovládanie počas okamihu.

Mám tri tlačidlá a jeden LED displej pre ľahké nastavenie teploty 35-70 ° C, času a odpočtu času. Prostredníctvom LED displeja odpočítavam nastavenú dobu sušenia a po skončení sa automaticky vypnem. Všetko môžete priebežne sledovať a podľa potreby hodnoty upravovať.

Skvelá kvalita za super peniaze.

Jedine s kvalitnými materiálmi môžem byť super sušičkou potraviny, ktorá vytvorí tie najlepšie sušené výrobky za dostupnú cenu. Materiály, z ktorých som vyrobená majú dlhú životnosť a dopĺňam ich 5 odolnými podnosmi s možnosťou nastavenia výšky sušenia. Vďaka transparentnosti podnosov, môžete sledovať celý proces na vlastné oči.

Naplním Vašu špajzu skvelými sušenými dobrotami.

Perfektného výsledku dosahujem rovnomerným rozvodom horúceho vzduchu medzi podnosy, a tým vyťahujem vlhkosť zo surovín. Som celkom objemná a na svojich podnosoch dokážem sušiť pomerne veľké množstvo ingrediencií na všetky možné účely konzumácie i dekorácie. Realizujte svoje nápady, ako si spestriť kuchyňu sušenými pochúťkami a vytvorte si svoje vlastné domáce čaje, korenie, dochucovadlá, snacky alebo ich celé pridávajte do jedál, jogurtov, kaší, koláčov a iné. Usuším pre Vás rôzne druhy.

  • Sušené mäso
  • Akékoľvek ovocie
  • Zelenina a huby
  • Bylinky
  • Kvety
  • Sušienky, placky, kaša

Podsvietený LED displej
Elektronická regulácia teploty 35 – 70 °C umožňuje zachovať maximálne množstvo prírodných látok
Elektronický časovač na neskoršie vypnutie
Kompaktná sušička potravín ponúka 5 sušiacich podnosov s nastaviteľnou výškou
Priemer sušiaceho podnosu: 255 mm
Použiteľná výška poschodia: 1,5 až 2,8 cm
Integrovaný ventilátor napomáha rovnomernému sušeniu na všetkých poschodiach
Priehľadné veko a podnosy umožňujú okamžitú vizuálnu kontrolu nad stavom sušenia
Tepelná poistka proti prehriatiu
Príkon: 240 W
Dĺžka prívodného kábla: 1,15 m
Rozmery (š h v): 26,8x26,8x21,2 cm
Hmotnosť: 1,83 kg
Napätie a kmitočet 220 – 240 V, 50/60 Hz

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.