Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SFX 003 Vzduch.filtr pro SFN 5

SFX 003 Vzduchový filter / chladiaca vložka pre SENCOR SFN 5011WH, filtrom vzlína voda zo zásobníka a ochladzuje, zvlhčuje a prečisťuje vzduch prúdiaci zariadením, filter / chladiacu vložku SFX 003 je možné vyberať a opakovane čistiťZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Sencor SFX 003 Vzduch.filtr pro SFN 5

Sencor SFX 003 Vzduch.filtr pro SFN 5

SFX 003 Vzduchový filter/chladiaca vložka pre SENCOR SFN 5011WH

Filtrom vzlína voda zo zásobníka a ochladzuje, zvlhčuje a prečisťuje vzduch prúdiaci zariadením. Filter je preto veľmi dôležitým komponentom, ktorý má veľký vplyv na výslednú účinnosť ochladzovača. Pri správnej starostlivosti je jeho predpokladaná životnosť až tri roky. Pre správnu a bezpečnú funkciu zariadenia dbajte o jeho bezchybný stav a v prípade potreby ho bezodkladne vymeňte.
Filter/chladiacu vložku SFX 003 je možné vyberať a opakovane čistiť. Ak sa chystáte ochladzovač po skončenej sezóne uskladniť, použite funkciu „sušenie filtra". Na ochladzovači stačí na 3 sekundy stlačiť tlačidlo „Speed" a 20-minútový program filter vysuší a pripraví na uskladnenie v najlepšej kondícii a bez všetkých rizík spojených s nežiaducim vlhkom, ako je tvorba plesne a množenie mikróbov.

Rozmery:
Šírka: 156,6 mm
Výška: 266 mm
Hrúbka: 25 mm

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.