Mikrosystém, maximálny výkon 50 W, silný a pôsobivý zvuk, viac ako 26 000 staníc internetových rádií, prehrávanie CD/MP3/CD-R/CD-RW, frekvenčná odozva: 84 Hz – 16 kHz, 2,8" LCD displej
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Jarný výpredaj
139,00 €
113,01 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
SMC 5100WDB
Mikrosystém
Maximálny výkon 50 W
Silný a pôsobivý zvuk
Viac než 26000 staníc internetových rádií
Prehrávanie CD/MP3/CD-R/CD-RW
Zvuk:
Výstupný výkon: 2× 25 W (impedancia: 6 )
Frekvenčná odozva: 84 Hz – 16 kHz
Celkové harmonické skreslenie: L/R 10 % (1 kHz)
Režimy ekvalizéra
Internetové rádio:
Jednoduché pripojenie prostredníctvom WiFi
Viac než 26000 staníc internetových rádií
Vyhľadávanie miestnych staníc
Zoznam obľúbených staníc
Predvoľby staníc: 30 (internet)
Displej:
2,8 LCD displej
Nastaviteľnosť jasu
Rádio:
Tuner DAB+ (Digital Audio Broadcasting)
FM PLL 87,5 MHz – 108 MHz
Radio Data System (RDS)
Pamäť uložených staníc: 30 (FM)
Vstupy:
Bezdrôtový prenos hudby pomocou Bluetooth 5.0
Prehrávanie z diskov USB flash
Linkový vstup (3,5 mm stereo jack)
slúchadlový výstup (3,5 mm stereo jack)
Ďalšie:
Funkcia spánku
Príslušenstvo: Bezdrôtový ovládač, návod na obsluhu
Zdroj napájania: AC 100 – 240 V, 50/60 Hz
Rozmery (hlavnej jednotky): 118 × 123 × 195 mm
Rozmery (reproduktory): 218 × 120 × 150 mm
Hmotnosť: 4 kg (celkovo)
Mikrosystém
Maximálny výkon 50 W
Silný a pôsobivý zvuk
Viac než 26000 staníc internetových rádií
Prehrávanie CD/MP3/CD-R/CD-RW
Zvuk:
Výstupný výkon: 2× 25 W (impedancia: 6 )
Frekvenčná odozva: 84 Hz – 16 kHz
Celkové harmonické skreslenie: L/R 10 % (1 kHz)
Režimy ekvalizéra
Internetové rádio:
Jednoduché pripojenie prostredníctvom WiFi
Viac než 26000 staníc internetových rádií
Vyhľadávanie miestnych staníc
Zoznam obľúbených staníc
Predvoľby staníc: 30 (internet)
Displej:
2,8 LCD displej
Nastaviteľnosť jasu
Rádio:
Tuner DAB+ (Digital Audio Broadcasting)
FM PLL 87,5 MHz – 108 MHz
Radio Data System (RDS)
Pamäť uložených staníc: 30 (FM)
Vstupy:
Bezdrôtový prenos hudby pomocou Bluetooth 5.0
Prehrávanie z diskov USB flash
Linkový vstup (3,5 mm stereo jack)
slúchadlový výstup (3,5 mm stereo jack)
Ďalšie:
Funkcia spánku
Príslušenstvo: Bezdrôtový ovládač, návod na obsluhu
Zdroj napájania: AC 100 – 240 V, 50/60 Hz
Rozmery (hlavnej jednotky): 118 × 123 × 195 mm
Rozmery (reproduktory): 218 × 120 × 150 mm
Hmotnosť: 4 kg (celkovo)
Všeobecné
| Typ prístroja | Audiosystém Mikro |
|---|
Výkon
| Celkový výkon (RMS) | 50 W |
|---|
Multimédiá
| Podpora MP3 | Áno |
|---|
Funkcie
| Počet predvolieb FM | 30 |
|---|---|
| Prehráva z USB | MP3 |
Komunikácia a porty
| Bluetooth | 5.0 |
|---|---|
| USB | Áno |
Rozmery a hmotnosť
| Hĺbka (reproduktora) | 15,0 cm |
|---|---|
| Šírka (reproduktora) | 12,0 cm |
| Výška (reproduktora) | 21,8 cm |
| Hĺbka (hlavnej jednotky) | 19,5 cm |
| Šírka (hlavnej jednotky) | 12,3 cm |
| Výška (hlavnej jednotky) | 11,8 cm |
| Hmotnosť | 4,0 kg |
Farba
| Farba | Čierna |
|---|
4,5 z 5
hodnotilo celkom
11 overených zákazníkov
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.