Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sharp QW HY26F39DA-DE

Umývačka s kapacitou 15 súprav riadu, energetická trieda D, extrémne tichá - hlučnosť 39dB, príborová zásuvka, spotreba iba 9 litrov, parný program a invertorový motor so zárukou 10 rokov, farba tmavý nerez

Zobraziť celý popis

Sharp_mycka

Novinkou v tomto roku je plne vybavená a zároveň mimoriadne tichá umývačka riadu Sharp s hlučnosťou len 39 dB. Je k dispozícii v troch farbách - biela, nerez a tmavý nerez. Skvele sa hodí do každej modernej kuchyne. Nízka spotreba len 9 litrov, parný umývací a invertorový motor uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Sharp_mycka

EXTRÉMNE TICHÁ

Môžete si byť istí, že naša umývačka riadu, ktorá sa môže pochváliť označením Superquite, vás v kuchyni nebude rušiť. Budete počuť aj dopad špendíka na zem. Poznáte tichšiu umývačku riadu?

Sharp_mycka

ADVANCED INVERTOROVÝ MOTOR

Veľmi úsporný a spoľahlivý motor. Záruka na tento motor je 10 rokov. Stačí sa zaregistrovať na domovských stránkach smarthome.cz/zaruky.

Sharp_mycka

PARNÉ UMÝVANIE

Pre extra špinavé riady použite silu pary. Tento intenzívny program zaručuje hygienickú čistotu až pre 15 sád riadu naraz. K dispozícii máte celkom 9 programov presne pre vaše potreby.

Sharp_mycka

AQUASTOP

Bezpečnosť je pre nás priorita. Umývačka riadu je tak vybavená komplexným systémom prevencie proti úniku vody z umývačky riadu, ktorý je schopný predísť riziku vyplavenia bytu.

Sharp_mycka

ZÁSUVKA NA PRÍBORY

Ušetrite miesto v umývačke vložením príborov a kuchynských nožov do zásuvky umiestnenej v hornej časti.

Sharp_mycka

INTELLIWASH

Neviete aký program je najvhodnejší? Nechajte všetko na inteligentné senzory, ktoré dokážu zmerať úroveň znečistenia riadu a podľa potreby upraviť program umývania. Šetríte tak vodu aj energiu.

Sharp_mycka

DUALPROWASH

Horný kôš je vertikálne polohovateľný. Upravte si vnútorný priestor tak, aby bolo možné vložiť aj tie najobjemnejšie hrnce.

Sharp_mycka

FLEXITRAY

Horný kôš je vertikálne polohovateľný. Upravte si vnútorný priestor tak, aby bolo možné vložiť aj tie najobjemnejšie hrnce.

ieSharp_mycka

ĎALŠIE FUNKCIE

Express 50 na 65°
Hygienický
Quick wash 14
15 sád riadu
Turbosušenie
Antibakteriálny filter

Parametre:

Energetická trieda D
15 súprav riadu
Spotreba vody: 9l
Počet programov: 9
Parný program
Invertorový motor 
Spotreba energie: 86 kWh/ 100 cyklov
Emisná trieda hlučnosti B
Hlučnosť: 39 dB
Hmotnosť: 53 kg
Rozmery (v-š-h): 85 x 59,8 x 59,8 cm
3. úroveň - zásuvka na príbory
Farebné prevedenie: tmavý nerez

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.