Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sodastream DUO Black

Prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream Duo Black, voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti, patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)

Zobraziť celý popis

Výrobník sody SodaStream DUO

Prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream DUO Black

  • elegantný, moderný prístroj na výrobu perlivej vody 
  • revolučná technológia kombinujúca sklenenú a plastovú fľašu
  • voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti
  • patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)
  • prístroj DUO je kompatibilný len s ružovou bombičkou Quick Connect
  • prístroj DUO je kompatibilný so sklenenou fľašou DUO a s plastovými fľašami typu "Fuse 1l" (podlhovastné)
Výrobník sody SodaStream DUO

Ocenený prístroj na výrobu perlivej vody DUO

SodaStream Duo je prvým prístrojom na výrobu perlivej vody, ktorý je kompatibilný so štýlovými sklenenými aj opakovane použiteľnými plastovými fľašami SodaStream. Zaži revolúciu v príprave čerstvej perlivej vody a dopraj si naštandardne jednoduchú a pohodlnú obsluhu spolu s praktickými funkciami, ktoré tento rad prináša.. Vzhľad prístroja SodaStream DUO, ktorý vyhral cenu Red Dot Award za vynikající dizajn si zaručene získa tvoju pozornosť. Jeho oblé telo v lesklej čiernej farbe s nerezovým držiakom na fľaši sa bude dokonale hodiť do každéj kuchyne. Môžeš si tak pripraviť svoj obľúbený perlivý nápoj z pohodlia  domova jednoduchým stlačením ergonomického tlačidla, a to bez spotreby elektrickej energie. 

Výrobník sody SodaStream DUO

Perlivé osvieženie podľa tvojich predstáv

Zaži jedinečnú premenu obyčajnej vody z vodovodu na osviežujúcu perlivú vodu.  Osloboď sa raz a navždy od nosenia ťažkých fliaš z obchodu a šetri prírodu od zbytočných plastov. S prístrojom SodaStream DUO si svoj perlivý nápoj pripravíte jednoducho a stoprocentne čerstvo. Vždy si budeš istý tým, čo piješ na rozdiel od kupovanej balenej vody, pri ktorej netušíte, ako dlho bola skladovaná v obchodoch. Počtom stlačení okrúhleho tlačidla na vrchnej strane výrobníka určuješ intenzitu nasýtenia bublinkami. Vybrať si môžete medzi jemne, středne či silne perlivou vodou. Nápoj si tak vždy naperlíte podľa aktuálnej chuti.

Výrobník sody SodaStream DUO

Nekonečné možnosti v príprave lahodných limonád s bublinkami

Klasickou perlivou vodou to ale rozhodně nekončí. Nechajte sa inspirovať a vyberte si zo širokej škály SodaStream príchutí. Za chvíľu tak budete mať doma vďaka prístroju SodaStream DUO takmer akýkoľvek nealkoholický perlivý nápoj. Vybrať si môžete príchute obľúbenej Pepsi, Mirinda,7up, ale aj posilňujúceho Energy drinku, obľúbenej Malinovky či osviežujúceho Mojita.  Ak pridáte do svojej, vlastnoručne vyrobenej perlivej vody plátky ovocia s kockami ľadu, získate za pár sekúnd výbornú domácu limonádu a môžeš si zdravo a chutne doplĺňať svoj pitný režim priebežne celý deň.   

Výrobník sody SodaStream DUO

Intuitívny a jednoduchý spôsob prípravy domácej perlivej vody

Pripraviť si perlivý nápoj nebolo nikdy jednoduchšie. Do priloženej litrovej plastovej fľaše bez obsahu BPA (alebo do sklenej karafy s obsahom 1 liter, napusti vodu z vodovodu po zvýraznenú rysku, otoč zámkom a nechaj automaticky vysunúť hlavicu výrobníka a potom len vlož do výklopného držiaka fľašu/karafu, stlač hlavicu smerom dole, uzamkni a môžeš sýtiť bublinkami. Váš perlivý nápoj máte hotový veľmi rýchlo, pre ešte lepší pôžitok si ho môžeš dáž vychladiť do chladničky alebo ho vziať so sebou napríklad do práce, protože obe fľaše dostaneš s viečkom. Po vypití je možné fľašu opätovne použiť, ale predtým ju nechaj umyť v umývačke na riad, pohodlne a bez práce. Ak preferuješ radšej video návod, na stránkách výrobcu je samozrejme k dispozícii. 

Elegantný, moderný prístroj na výrobu perlivej vody
Revolučná technológia kombinujúca sklenenú a plastovú fľašu
Voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti
Patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)
Prístroj DUO je kompatibilný len s ružovou bombičkou Quick Connect
Prístroj DUO je kompatibilný so sklenenou fľašou DOU a plastovými fľašami typu "Fuse1l" (podlhovastné)

Obsah balenia:
1x Prístroj na výrobu perlivej vody DUO
1x Opakovane pužiteľná plastová fľaša na vodu bez obsahu BPA vhodná do umývačky riadu
1x Sklenená karafa s obsahom 1 l vhodná do umývačky riadu
1x Bombička s CO2 potravinárskym plynom, pripraví až 80 l perlivej vody

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.