Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sodastream Terra White

Prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream TERRA White, moderný a elegantný vzhľad prístroja v snehobielej farbe, voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti, prístroj Terra je kompatibilný len s ružovou bombičkou Quick Connect, bez spotreby elektrickej energie

Zobraziť celý popis

Výrobník sody SodaStream TERRA White

Prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream TERRA White

  • moderný a elegantný vzhľad prístroja v snehovielej farbe
  • voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti
  • jednoduché uchytenie fľaše nacvaknutím (bez skrutkovania)
  • patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)
  • prístroj TERRA je kompatibilný len s ružovou bombičkou Quick Connect
  • 1 liter perlivej vody od 0,13 €
  • bez spotreby elektrickej energie
Výrobník sody SodaStream TERRA White

Moderný prístroj SodaStream TERRA White

Overená a obľúbená značka SodaStream predstavuje nový, vylepšený rad prístrojov na výrobu perlivej vody SodaStream TERRA White. Dopraj si jedinečný zážitok pri príprave osviežujúcej a vždy čerstvej perlivej vody a zaži luxus spolu s praktickými funkciami, ktoré tento rad prináša. Dokonalý, minimalistický dizajn v elegantnej bielej farbe a jedinečnéoblé telo prístroja na výrobu perlivej vody, je navrhnutý do každej kuchyne a spĺňa vysoké nároky užívateľov. Perlivý nápoj si vďaka nemu pripravíš rýchlo a ľahko stlačením ergonomického tlačidla bez nutnosti pripojenia do elektriny.

Výrobník sody SodaStream TERRA White

Nenáročná príprava perlivej vody, ktorú zvládne naozaj každý

Zaži unikátnu premenu vody z vodovodu na osviežujúcu, výbornú perlivú vodu. Používaním prístroja SodaStream TERRA White sa správaš ekologicky, pretože významne znižuješ spotrebu jednorázových plastových fliaš. S prístrojom Terra si svoj nápoj pripravíš z pohodlia svojho domova, vždy stopercentne čerstvý. Počtom stlačení tlačidla na vrchnej strane výrobníka reguluješ nasýtenie bublinkami a určuješ, či bude nápoj jemne, stredne alebo silne perlivý.

Výrobník sody SodaStream TERRA White

Nekonečné možnosti v príprave nealkoholických nápojov 

So SodaStream TERRA White si rovnako, ako pri predchádzajúcich radoch, perlivú vodu vylepšíš množstvom rôznych príchutí, ako Pepsi, Mirinda, 7UP, Mojito, či Energy drink alebo Zelený čaj s jahodou. Ak do perlivej vody pridáš plátky ovocia a ľad, získaš tak za pár sekúnd výbornú domácu limonádu. Zdravo a chutne si môžeš po celý deň dopĺňať pitný režim alebo si pripraviť perfektné nápoje pre návštevu. 

Výrobník sody SodaStream TERRA White

Ako to všetko funguje? 

Veľmi jednoducho – vezmi si priloženú ľahkú, kompaktnú fľašu bez obsahu BPA a napusti si do nej pitnú vodu z vodovodu do úrovne vyznačenej rysky. Potom ju usadíš ľahko bez skrutkovania do výklopnej opierky fľaše SodaStream TERRA White a sýtenie bublinkami môže začať. Obsluha je intuitívna a jednoduchá. Po nasýtení vody je možné fľašu zavrieť praktickým viečom a vziať ju so sebou na cesty, do práce alebo ju uložiť chladiť do chladničky. Keď sódu spotrebuješ, môžeš fľašu opakovane použiť. Stačí ju predtým len nechať umyť v umývačke.

Výrobník sody SodaStream TERRA White

Kompletný set a jednoduchá výmena bombičky

So zakúpeným setom SodaStream TERRA White môžeš začať ihneď pripravovať sýtené nápoje. Balenie obsahuje: jedinečný prístroj na výrobu perlivej vody, 1 l fľašu, vhodnú do umývačky riadu, uzáver k fľaši a bombičku s CO2 potravinárskym plynom. Bombička dokáže naperliť až 80 litrov sódovky (v závislosti na intenzite sýtenia). 1 liter takto pripravenej perlivej vody ťa teda vyjde na iba 0,13 €. Keď je bombička prázdna, jednoducho ju ľahko vymeníš za novú vďaka patentovanému systému QuickConnect .

Moderný a štýlový prístroj na výrobu domácej perlivej vody
Moderný a elegantný vzhľad prístroja v snehobielej farbe
Voliteľná intenzita sýtenia podľa chuti 
Jednoduché uchytenie fľaše nacvaknutím (bez skrutkovania)
Patentovaný systém rýchleho uchytenia bombičky Quick Connect (bez skrutkovania)
1 liter perlivej vody od 0,13 €
Bez spotreby elektrickej energie

Obsah balenia:
1x Prístroj na výrobu perlivej vody TERRA White
1x Litrová fľaša na vodu bez obsahu BPA vhodná do umývačky riadu
1x bombička s CO2 potravinárskym plynom, pripraví až 80 litrov perlivej vody

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.