Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sony televízory

Úžasná obrazová kvalita a dynamický zvukový zážitok ako v kine, to je Sony TV. Televízory Sony s inteligentnými funkciami prinesú do vašej domácnosti jednoduchosť, elegantnosť a dokonalý vizuálny zážitok. Nechajte sa uniesť luxusným dizajnom Sony TV a užívajte si všetky smart funkcie na veľkej obrazovke.

 

Jedinečný Sony Bravia TV

Spoločnosť Sony je na trhu s elektronikou od roku 1946 a je známa ako popredný výrobca špičkových televízorov a tiež ako výrobca audio techniky, smartfónov, populárnych herných konzol PlayStation a ďalších iných produktov.

Významné inteligentné technológie a značkové mediálne aplikácie, ktoré japonský gigant Sony priniesol, sú unikátne. Dôkazom je technológia BRAVIA XR pre televízory Sony, ktorá prináša prvotriednu obrazovú kvalitu a strhujúci zvukový zážitok, aký u konkurencie nenájdete.

Televízory Sony s procesorom Cognitive Processor XR, prinášajú ako prvé na svete dokonalú symbiózu zvuku a obrazu, ktorý je taký realistický ako v skutočnom živote. Zvuk a obraz na obrazovkách Sony TV, ktorý je prispôsobený ľudskému vnímaniu, môžete doslova až cítiť.

Celkový dojem televízorov Sony Bravia dotvárajú jeho čisté línie a elegantný dizajn.

Pomocou univerzálneho TV držiaka efektívne ušetríte miesto a zároveň sa Sony TV bude na stene vynímať ako umelecké dielo a to v akomkoľvek interiéri.

Sony televzor a jeho detailn obraz

Špičkové rozlíšenie obrazoviek Sony Bravia

Inteligentný Sony televízor s Cognitive Processorom XR dokáže poskytnúť ľudskému oku nádherne sýte a prirodzené farby a hlbokú čiernu farbu. Vďaka technológii XR Contrast Booster sú svetlé časti svetlejšie a čierna je naozaj čierna aj v tých najmenších detailoch.

Dokonalosť Sony Bravia televízorov v 8K rozlíšení

Neuveriteľne realistický obraz dotvára technológia XR 8K Upscaling, ktorá zobrazí chýbajúcu textúru a všetky detaily ako v reálnom živote.

Vďaka technológii X-Wide Angle sa môžete pozerať na veľkú obrazovku Sony Bravia z ktorejkoľvek strany a uvidíte obsah vždy v tej istej ostrej kvalite.

Televízory Sony s X-Anti Reflection technológiou eliminujúcou svetelné odrazy na obrazovkách.

Každý jeden akčný film či športový zápas bude mať plynulý a čistý obraz na Sony Bravia TV pomocou technológie X-Motion Clarity™.

Sony televízor s rozlíšením 4K Ultra HD

Čo robí 4K Ultra HD televízory Sony výnimočnými je pokročilá technológia X-Tended Dynamic Range Pro, ktorá spoločne s výkonným 4K HDR Processorom X1 dokážu priniesť na obrazovky Sony TV detailný obraz, skutočne ako živý.

Sony televízor 4K Ultra HD oslní farebným kontrastom až 5x vyšším ako na bežnej LED obrazovke.

Vylepšite si pozeranie obľúbeného filmu či seriálu vďaka technológii XR 4K Upscaling, ktorá zabezpečí, aby obraz HD na 4K paneli Sony TV vyzeral ostrejšie.

Rozdiel medzi 8K a 4K rozlenm Sony televzorov

Oslnivé farby a perfektný zvuk s technológiami Sony TV

OLED televízory Sony využívajú technológiu XR OLED Contrast pre úpravu jasu a dosiahnutie čiernej farby v tmavej časti obrazu.

Pomocou technológie XR Triluminos Pro™, sa môžu OLED televízory Sony pýšiť nádhernými žiarivými farbami a skutočne sýtou čiernou farbou. Zažijete tak výnimočné realistické a detailné scény na vašej obrazovke.

Televízory Sony Bravia s podsvietením Mini LED, ktoré sú vďaka technológii XR Backlight Master Drive, menšie a hustejšie. Užijete si tak oslnivé svetlé farebné spektrum a hlboké tmavé farby.

Ešte presnejšie hlboké odtiene čiernej a jasné svetlé farby získate s technológiou Full Array LED. Už žiadne odtiene modrej či sivej farby, tam kde má byť intenzívna čierna farba.

Strhujúci priestorový zvuk, ktorý vychádza priamo z obrazovky Sony TV, má na starosti technológia Acoustic Surface Audio+. Ten je zároveň zosynchronizovaný priamo s dejom na obrazovke. Zažijete strhujúci pohlcujúci zážitok zo sledovania televízie, podobne ako keby ste sedeli v kinosále.

Sony Bravia televzor perfektn pre hrčov

Televízory Sony Bravia sú ideálne pre vášnivých hráčov

Sony TV Bravia XR™ sú skvelé pre hráčov, ktorí hľadajú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pri prenose obsahu. Technológia Pure Stream™ sa postará o prenos obsahu v HDR rozlíšení podobne ako je to pri 4K UHD a môžete teda očakávať rýchlosť až 80 Mb/s.

Televízory Sony dokážu zobraziť vysoko kontrastné scény vďaka automatickému mapovaniu odtieňov HDR a 3D zvuk, ktorý si vychutnáte nie len pri sledovaní filmov, ale aj s konzolami PlayStation® 5.

S HDMI 2.1 s rozlíšením 4K a frekvenciou 120 snímok za sekundu budete neprekonateľní pri vysoko akčných a náročných hrách vyžadujúcich plynulosť.

Inteligentné televízory Sony

  • Google TV/Android TV - na novom rade Sony televízorov je použitý operačný systém Google TV, ktorý nahradil starší Android TV. Zatiaľ čo Android TV je zameraný skôr na aplikácie, kde nájdete všetok obsah, Google TV vám celý obsah zobrazí už v úvode, odkiaľ si jednoducho pustíte svoj obľúbený film či seriál.

V súčasnosti ponúka Google TV vyše 70 tisíc filmov a seriálov na jednom mieste, stačí vysloviť nahlas názov filmu či seriálu, ktorý hľadáte.

  • Technológia Apple HomeKit - ovládajte svoj Sony televízor s Apple zariadeniami ako je Mac, iPhone, iPad, Apple Watch, jednoduchým dotykom, alebo hlasom prostredníctvom Siri.
  • Prenášanie obrazu z viacerých zariadení – vďaka perfektnej spolupráci so systémom Android a IOS si môžete prezerať svoje fotografie, videá či hry na veľkej obrazovke Sony Bravia TV.
  • Podsvietený diaľkový ovládač - praktickým diaľkovým ovládačom s podsvietenými tlačidlami môžete ovládať viacero zariadení. V prípade, že neviete svoj ovládač nájsť, pomocou vášho hlasu ho šikovne opäť nájdete.
  • Kamera BRAVIA CAM – nastavenie odporúčanej vzdialenosti pre sledovanie TV pre dieťa. Sony televízor vďaka Bravia Cam môžete ovládať gestami. Na veľkej obrazovke Sony Bravia si užijete Video chat s priateľmi a rodinou.

Inteligentn televzory Sony

679 €
1 849 €
Všetky filtre

4 produkty

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.