Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Soundbary 5.1

Soundbary 5.1 poskytujú skutočne pôsobivý zvukový priestor, ktorý vás vtiahne do diania a vytvorí realistický zvukový zážitok pri sledovaní filmov, počúvaní hudby alebo hraní hier. Zároveň sú skvelou voľbou pre tých, ktorí si chcú vychutnať kvalitný priestorový zvuk. S vynikajúcou kvalitou zvuku, jednoduchou inštaláciou a kompaktným dizajnom je soundbar 5.1 ideálnym doplnkom pre váš televízor, hudobný systém alebo hernú konzolu. Objavte všetky soundbary 5.1 v našej ponuke a zistite dôvody, prečo si vybrať práve tento typ soundbaru.

Soundbary 5.1 - všetko, čo musíte vedieť

Soundbar 5.1 je ideálny pre tých, ktorí hľadajú vysokokvalitný zvukový systém bez potreby inštalácie viacerých reproduktorov. Jeho kompaktný a elegantný dizajn sa hodí do rôznych typov miestností a dokonale splynie s interiérom. Soundbary 5.1 poskytujú realistický a pôsobivý zvuk, či už sledujete filmy, počúvate hudbu alebo hráte hry.

V našej ponuke nájdete aj soundbary s iným číselným označením, preto si jeho význam vysvetlíme:

  • Prvé číslo, v tomto prípade 5, označuje počet reproduktorových kanálov v soundbare. Soundbary 5.1 majú päť reproduktorových kanálov: ľavý, stredový, pravý a dva zadné reproduktory. Pre porovnanie soundbar 2.1 má len ľavý a pravý reproduktorový kanál.
  • Druhé číslo, v tomto prípade 1, označuje samotný subwoofer. Subwoofer je zodpovedný za reprodukciu hlbokých basových frekvencií, ktoré pridávajú intenzitu a silu zvuku. Dostupné sú aj soundbary 2.0, ktoré subwoofer vo svojej výbave nemajú.

Soundbar 5.1.

 

Dôvody, prečo si vybrať soundbar 5.1

Soundbary 5.1 patria medzi preferované voľby zákazníkov. Zistite, aké sú najčastejšie dôvody, ktoré rozhodujú o kúpe soundbaru 5.1.

  • Vysoká kvalita zvuku s presnou reprodukciou frekvencií, čo zlepšuje zvukovú jasnosť, detaily a dynamiku.
  • Elegantné a priestorovo úsporné riešenie, ktoré sa hodí do rôznych typov miestností bez potreby inštalácie viacerých reproduktorov.
  • Presné šírenie zvukov vďaka technológii Dolby Atmos.
  • Cenovo dostupná alternatíva k rozsiahlym domácim kinám.
  • Množstvo jedinečných funkcií, ktoré zlepšujú užívateľský komfort a flexibilitu.
[€]
Všetky filtre

9 produktov

last-visited