Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Stadlerform Anna Little White

Vhodný pre miestnosti až 15 m², zabudovaný termostat, bezpečnostná poistka pri prevrhnutí, výkon: 700 / 1200 W,  farba: biela

Zobraziť celý popis

41007733

Ohrievač vzduchu Anna Little prekvapí vysokým výkonom

Štýlový teplovzdušný ohrievač Anna Little je vybavený moderným PTC keramickým výhrevným telesom. Keramické výhrevné teleso je zárukou vysokého výkonu a konštantného ohrevu. Ohrievač vzduchu Anna Little zaistí požadovanú teplotu v miestnostiach až do 15 m2.

41007733-2

Je vám zima? Otočte kolieskom

S obsluhou Anny Little si poradí naozaj každý. Na zadnej strane ohrievača sa nachádzajú dve tlačidlá na zapnutie a vypnutie a voľbu jednej z dvoch úrovní výkonu. Otočným kolieskom jednoducho regulujete požadovanú teplotu v miestnosti, ktorú bude sledovať zabudovaný termostat.

41007733-3

Vaša bezpečnosť je našou prioritou

Vaša bezpečnosť ja našou prioritou, preto je ohrievač Anna Little vybavený tepelnou poistkou, ktorá ho v prípade prehriatia automaticky vypne. Masívny stojan ohrievača Anna Little je navrhnutý tak, aby bolo jeho prevrátenie takmer nemožné. Ak by sa tak predsa len stalo, v okamihu to spozná a automaticky sa vypne.

41007733-7

Nenápadná svetelná LED dióda

V tme i za svetla budete mať neustály prehľad o tom, či ohrievač vzduchu Anna Little pracuje alebo nie. Slúži na to svetelná LED dióda červenej farby, ktorá sa nachádza v spodnej časti čelného panela. 

41007733-5

Predfilter chráni ohrievač pred nečistotami

Kovový úmývateľný predfilter chráni teplovzdušný ohrievač Anna Little pred znečistením. Spoľahlivo zachytí vlasy, zvieracie chlpy a ďalšie nečistoty, ktoré by zariadenie mohli poškodiť.

41007733-6

Z rúk dizajnérov

Produktoví dizajnéri vdýchli celej rodine Anna (Anna Little, Anna, Anna Big) unikátny dizajn. Vďaka nemu budú tieto ohrievače neprehliadnuteľným kúskom vo vašej domácnosti. Dizajnéri v spolupráci s inžiniermi zabalili vysoký výkon ohrievačov vzduchu Anna do neuveriteľne kompaktných rozmerov.

 

Ohrievač vzduchu s PTC keramickým ohrevným telesom
Automatický režim
Vhodný pre miestnosti až 15 m²
2 úrovne výkonu
Zabudovaný termostat
Umývateľný predfilter
Tepelná poistka
Bezpečnostná poistka pri prevrhnutí
Hlučnosť: < 47 dB(A)
Výkon: 700 / 1200 W
Rozmery (Š x V x H): 18,3 x 23,7 x 15 cm
Hmotnosť: 1,5 kg
Farba: biela

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.