Stropný polohovateľný držiak na TV single, uhlopriečka obrazovky od 40" do 70", Maximálna nosnosť: 50 kg
Stropný polohovateľný držiak na TV single
- Min. uhlopriečka obrazovky: 40"
- Max. uhlopriečka obrazovky: 70"
- Náklon: +0°/-25°
- Natočenie: +/-180°
- Korekcia roviny: +/-3°
- Vzdialenosť od stropu na stred TV: 106 – 156 cm
- Vnútorné vedenie káblov
- Maximálna nosnosť: 50 kg
- Šírka: 680 mm
- Výška: 1278 - 1778 mm
- Uchytenie: vodorovný alebo šikmý strop
- Farba: Čierna
- Materiál: Oceľ
- „Poistka“ proti vysadeniu
Rozstup uchytenia televízora
Minimálny rozstup 200 X 200 MM
Maximálny rozstup 600 X 400 MM
VESA 200x200
VESA 300x200
VESA 300x300
VESA 400x200
VESA 400x300
VESA 400x400
VESA 600x200
VESA 600x300
VESA 600x400
Všeobecné
| Typ prístroja | Držiak TV |
|---|---|
| Uchytenie TV | Závesný |
Určenie
| Určené pre | TV |
|---|
Vlastnosti
| Korekcia roviny | +/- 3° |
|---|---|
| Náklon dole | 25 |
| Orientácia | Horizontálna/Vertikálna |
| Spôsob pohybu | Mechanický |
| Max. uhlopriečka TV | 70 " . |
| Umiestnenie | Stropný |
| Maximálna nosnosť | 50,0 kg |
Výbava
| Poistka proti vysadeniu | Áno |
|---|---|
| Vodováha | Áno |
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Konštrukcia | Nastaviteľný |
Rozmery a hmotnosť
| VESA 800x600 | Nie |
|---|---|
| VESA 800x400 | Nie |
| VESA 75x75 | Nie |
| VESA 600x600 | Nie |
| VESA 600 x 300 | Áno |
| VESA 600 x 400 | Áno |
| VESA 600 x 200 | Áno |
| VESA 400 x 300 | Áno |
| VESA 400 x 200 | Áno |
| VESA 400 x 400 | Áno |
| VESA 300 x 200 | Áno |
| VESA 300 x 300 | Áno |
| VESA 200 x 200 | Áno |
| VESA 200 x 100 | Nie |
| VESA 1000x600 | Nie |
| VESA 100 x 100 | Nie |
| Min. uhlopriečka TV | 40 " . |
| Minimálna rozteč | 200 × 200 mm |
| Maximálna rozteč | 600 × 400 mm |
| VESA 600x500 | Nie |
| VESA 500x600 | Nie |
| VESA 300x400 | Áno |
| VESA 200x300 | Áno |
| VESA 100x200 | Nie |
| VESA 150x150 | Nie |
| Výška | 177,80 cm |
| Šírka | 68,00 cm |
| VESA uchytenie | 600 × 300, 600 × 200, 400 × 400, 400 × 200, 300 × 400, 200 × 300, 600 × 400, 400 × 300, 300 × 300, 300 × 200, 200 × 200 |
Farba
| Farba | Čierna |
|---|
Záruka
| Predĺžená záruka | Nie |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.