Podlahový stojan na TV profi, min. uhlopriečka obrazovky 40", max. uhlopriečka obrazovky 100", náklon +5°/-12°, orientácia TV: landscape/portrét, maximálna nosnosť: 50 kg, VESA 200x200, VESA 600x400, materiál oceľ/hliník, "poistka" proti vysadeniu
Ďalšie možnosti financovania
Podlahový stojan na TV profi
Min. uhlopriečka obrazovky: 40"
Max. uhlopriečka obrazovky: 100"
Náklon: +5°/-12°
Orientácia TV: landscape/portrét
Výška TV: 1 200 – 1 600 mm
Polica: tvrdené sklo, výškovo nastaviteľná
Polica na kameru
Vnútorné vedenie káblov
Kolieska: Heavy duty s ložiskami a zámkou
Maximálna nosnosť: 50 kg
Šírka: 828 mm
Výška: 1669 - 2069 mm
Hĺbka: 700 mm
VESA 200 × 200
VESA 200x300
VESA 300x200
VESA 300x300
VESA 400x200
VESA 400x300
VESA 400 × 400
VESA 600 × 200
VESA 600x300
VESA 600 × 400
Farba: Strieborná
Materiál: Oceľ/Hliník
„Poistka“ proti vysadeniu
| Typ prístroja | Držiak TV |
|---|---|
| Uchytenie TV | Závesný |
| Určené pre | TV |
|---|
| Náklon dole | 12 |
|---|---|
| Orientácia | Horizontálna/Vertikálna |
| Spôsob pohybu | Mechanický |
| Max. uhlopriečka TV | 100 " . |
| Umiestnenie | Pojazdný |
| Maximálna nosnosť | 50,0 kg |
| Poistka proti vysadeniu | Áno |
|---|---|
| Vodováha | Nie |
| Materiál | Oceľ, Hliník |
|---|---|
| Konštrukcia | Nastaviteľný |
| VESA 800x600 | Nie |
|---|---|
| VESA 800x400 | Nie |
| VESA 75x75 | Nie |
| VESA 600x600 | Nie |
| VESA 600 x 300 | Áno |
| VESA 600 x 400 | Áno |
| VESA 600 x 200 | Áno |
| VESA 400 x 300 | Áno |
| VESA 400 x 200 | Áno |
| VESA 400 x 400 | Áno |
| VESA 300 x 200 | Áno |
| VESA 300 x 300 | Áno |
| VESA 200 x 200 | Áno |
| VESA 200 x 100 | Nie |
| VESA 1000x600 | Nie |
| VESA 100 x 100 | Nie |
| Min. uhlopriečka TV | 40 " . |
| Minimálna rozteč | 200 × 200 mm |
| Maximálna rozteč | 600 × 400 mm |
| VESA 600x500 | Nie |
| VESA 500x600 | Nie |
| VESA 300x400 | Áno |
| VESA 200x300 | Áno |
| VESA 100x200 | Nie |
| Výška | 206,90 cm |
| Šírka | 82,80 cm |
| Hĺbka | 70,00 cm |
| VESA uchytenie | 600 × 400, 600 × 300, 600 × 200, 400 × 400, 400 × 300, 400 × 200, 300 × 400, 300 × 300, 300 × 200, 200 × 300, 200 × 200 |
| Farba | Strieborná |
|---|
| Predĺžená záruka | Nie |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.