- na rozšírenie domácej gigabitovej siete
- kovové puzdro
- 5 adaptabilných portov
- plynulé zdieľanie dát medzi zariadeniami
- umiestnenie na stôl či na stenu
- tichá prevádzka
Switch, počet LAN portov 5, RJ-45, maximálna rýchlosť LAN portov 1 Gbit, materiál kov, farba čierna
Zľavový kupón

5-portový gigabitový switch Strong

Na pripojenie až 5 zariadení
Pomocou 5-portového gigabitového switcha od výrobcu Strong si doma či v kancelárii rozšírite gigabitové káblové pripojenie k internetu. Pripojíte k nemu až 5 zariadení, ako napríklad notebook, smart televízor, NAS, IP kameru aj hernú konzolu. Toto kompaktné plastové zariadenie pri používaní vysokorýchlostnej káblovej siete zníži oneskorenie a skreslenie obrazu. Je ukryté v odolnom kovovom tele. Switch ponúka 5 adaptabilných portov Gigabit Ethernet 10/100/1 000 Mb/s s funkciou Auto MDI/MDX. Má tichú prevádzku. Umiestniť ho môžete na stôl aj na stenu.
| Určenie | Pre domácnosť |
|---|---|
| Typ prístroja | Switch |
| Rýchlosť LAN | 1 Gbit |
|---|---|
| Počet LAN | 5 |
| Výška | 2,30 cm |
|---|---|
| Šírka | 8,70 cm |
| Hĺbka | 5,40 cm |
| Hmotnosť | 172 g |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.