- 8 gigabitových portov RJ-45
- možnosť montáže na stenu
- jednoduché zapojenie Plug and Play
- podpora IEEE 802.3i/u/ab/x/az
- automatická detekcia Auto MDI/MDIX
- kapacita 16 Gbps
Switch, počet LAN portov 8, RJ-45, maximálna rýchlosť LAN portov 1 Gbit, materiál plast, farba biela
Zľavový kupón

Switch STRONG SW8000P

Na rozšírenie siete doma či v kancelárii
Switch STRONG SW8000P umožňuje rozšíriť gigabitové pripojenie a vyhovieť požiadavkám vašej kancelárie či domácnosti. Ponúkne 8 gigabitových portov RJ-45 a kapacitu 16 Gbps. Podporuje štandardy IEEE 802 3i/u/ab/x/az a vďaka funkcii Auto MDI/MDIX automaticky detekuje a konfiguruje typ pripojenia. Nie je tak vyžadované použitie krížových káblov, navyše uľahčuje ďalšie rozširovanie siete. Switch je možné ľahko pripojiť bez inštalácie vďaka funkcii Plug and Play a je možné ho umiestniť na stôl alebo namontovať na stenu.
| Určenie | Pre domácnosť |
|---|---|
| Typ prístroja | Switch |
| Rýchlosť LAN | 1 Gbit |
|---|---|
| Počet LAN | 5 |
| Výška | 2,15 cm |
|---|---|
| Šírka | 14,50 cm |
| Hĺbka | 6,00 cm |
| Hmotnosť | 160 g |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.