Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Tassimo JACOBS CAPPUCCINO

4,5
1 hodnotení
1 recenzia

Kávové kapsule Tassimo Cappuccino. Zvodná kombinácia intenzívneho espressa a jemnej a ľahkej peny. Balenie obsahuje 16 kapsúl a to 8 + 8.

Zobraziť celý popis

Kapsule TASSIMO Jacobs Cappuccino

  • vyvážené Cappuccino s komplexnou paletou chutí
  • s jemnou horkosťou ktorá vás skvele naladí
  • UTZ certifikácia

Vyhlásené značky u vás doma

TASSIMO prináša delikátne chute a preslávené značky priamo do vašej kuchyne. V ponuke nájdete veľké množstvo nápojov od obľúbených výrobcov Jacobs, LOR, Costa, Oreo či Milka. Ochutnajte napríklad Cappuccino, Latte macchiato alebo rôzne druhy čajov.

Staňte sa baristom...

Intenzívne espresso pre otecka, mamičke Latté, deťom horúcu čokoládu a pre tetu napríklad exotické Chai latte. Všetky nápoje pripraví TASSIMO počas krátkej chvíle a vy tak môžete bohato pohostiť všetkých svojich blízkych. Bavte sa a užívajte si s kávovarom TASSIMO jeho nespočetné množstvo kapsulových variant.

Neodolateľná mliečna pena

TASSIMO mliečne varianty si pripravíte z kapsúl ktoré obsahujú tekuté mlieko a z pohodlia domova dosiahnete vždy bohatú a krémovú mliečnu penu ako od baristu. Stačí stlačiť jediné tlačidlo a perfektná mikropena bude na svete. Pred použitím nezabudnite kapsule riadne pretrepať.

Jedinečný systém Intellibrew

Každý TASSIMO kávovar je vybavený inovatívnou technológiou Intellibrew, ktorá z čiarového kódu na každej kapsuli ihneď rozpozná aký recept sa bude pripravovať a nastaví podľa toho vhodné množstvo vody, ideálnu teplotu aj čas prípravy pre vždy dokonalé výsledky. Už sa nemusíte obávať pretečeného hrnčeka – stačí stlačiť jediné tlačidlo a kávovar sa o všetko postará.

Kávovary BOSCH

V ponuke elegantných kávovarov nemeckej značky BOSCH nájdete bohaté množstvo modelov a farieb ktoré štýlovo doplnia vašu domácnosť. Páči sa vám veselý kávovar Happy, futuristický MyWay alebo skôr moderný štýl? Vyberte si podľa svojej vôle aby ste sa zo spoločnosti kávovaru mohli tešiť každučký deň.

UTZ certifikácia

Naša káva je pestovaná poľnohospodármi, ktorá je certifikovaná podľa programu UTZ. Káva a čaje sú pestované v udržateľnom poľnohospodárstve a každému zrnku a lístku sa dostáva tej najvyššej starostlivosti.V kapsuliach TASSIMO preto nájdete mletú kávu vždy tej najlepšej kvality, ktorej aróma je v nich bezpečne a hermeticky uzamknutá.

Parametre:

Balenie obsahuje 16 kapsú, 8 +8

8 kapsúl Jacobs Espresso T DISC

8 kapsúl T DISC s kondenzovaným mliekom

Hmotnosť balenia: 260g

Zloženie: Ultrafiltrovaný mliečny koncentrát (60%), pražená mletá káva (20%), cukor (11%), voda, jedlá soľ, regulátor kyslosti (E339)

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.