Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Tassimo MILKA

Kávové kapsule Tassimo Milka, kapsule ponúkajú lahodný nápoj čokoládovej chuti s jemnou vrstvou zamatovej peny. Balenie obsahuje 16 kapsúl na prípravu 8 nápojov. 

Zobraziť celý popis

Kapsule TASSIMO Milka

  • delikátny čokoládový nápoj Milka s jemnou zamatovou vrstvou na vrchu si zamilujú nielen deti
  • vychutnajte si šálku horúcej čokolády kedykoľvek u vás doma

Vyhlásené značky u vás doma

TASSIMO prináša delikátne chute a preslávené značky priamo do vašej kuchyne. V ponuke nájdete veľké množstvo nápojov od obľúbených výrobcov Jacobs, LOR, Costa, Oreo či Milka. Ochutnajte napríklad Cappuccino, Latte macchiato alebo rôzne druhy čajov.

Staňte sa baristom...

Intenzívne espresso pre otecka, mamičke Latté, deťom horúcu čokoládu a pre tetu exotické Chai latte. Všetky nápoje pripraví TASSIMO behom krátkej chvíľe a vy tak môžete bohato pohostiť všetkých svojich blízkych. Bavte sa a užívajte si s kávovarom TASSIMO  nespočetné množstvo kapsulových variant.

Neodolateľná mliečna pena

TASSIMO mliečne varianty si pripravíte z kapsúl, ktoré obsahujú tekuté mlieko a z pohodlia domova dosiahnete vždy bohatú a krémovú mliečnu penu ako od baristu. Stačí stlačiť jediné tlačidlo a perfektná mikropena bude na svete. Pred použitím nezabudnite kapsule riadne pretrepať.

Jedinečný systém Intellibrew

Každý TASSIMO kávovar je vybavený inovatívnou technológiou Intellibrew, ktorá z čiarového kódu na každej kapsuli ihneď rozpozná, aký recept sa bude pripravovať a nastaví podľa toho vhodné množstvo vody, ideálnu teplotu aj čas prípravy pre vždy dokonalé výsledky. Už sa nemusíte obávať pretečeného hrnčeka - stačí stlačiť jediné tlačidlo a kávovar sa o všetko postará.

Kávovary BOSCH

V ponuke elegantných kávovarov nemeckej značky BOSCH nájdete bohaté množstvo modelov a farieb, ktoré štýlovo doplnia vašu domácnosť. Ľúbi sa vám veselý kávovar Happy, futuristický MyWay alebo skôr moderný štýľ? Vyberte si podľa svojej voľe, aby ste sa zo spoločnosti kávovaru mohli tešiť každučký deň.

UTZ certifikácia

Naša káva je pestovaná poľnohospodármi, ktorí sú certifikovaní podľa programu UTZ. Káva a čaje sú pestované v udržateľnom poľnohospodárstve a každému zrnku a lístku sa dostáva tá najvyššia starostlivosti.V kapsulách TASSIMO preto nájdete mletú kávu vždy tej najlepšej kvality, ktorej aróma je v nich bezpečne a hermeticky uzamknutá.

Obsah balenia: 16 kapsúl 8 +8

Hmotnosť balenia: 264g
 

Zloženie: Smotana (z mlieka) (46%), pražená mletá káva (21%), cukor (20%), mliečne bielkoviny, voda, jedlá soľ, mliečne minerály, zahusťovadlo (E414), regulátor kyslosti (E331)

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.