Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

TCL 32S5400AF

5,0
3 hodnotení
3 recenzie

LED Smart TV 32S5400AF TCL, 80cm (32"), Full HD, HDR10, HDMI, USB, LAN, WIFI, Bluetooth, DLNA, Netflix, Youtube, Voyo, Apple TV, HbbTV, EPG, Teletext, párovanie s mobilným zariadením, Chromecast, TLC Home, MagiConnect

Zobraziť celý popis

TCL FHD Smart TV

TCL S54 Series kombinuje tenký dizajn bez rámu, kvalitu obrazu HDR a Android TV pre jednoduchú nekonečnú zábavu.

TCL S54 Series, navrhnutá pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi eleganciou, kvalitou obrazu a jednoduchým prístupom k obsahu, ktorý milujú, umožní všetkým členom vašej rodiny vychutnať si ich obľúbený obsah.

tcl-tv-obyvacka_1686566079
01_1681915555

Smart televízor TCL S2S5400AF

 

TCL S54 Series poskytuje inteligentnejší zážitok zo sledovania. Sledujte filmové trháky, streamujte aplikácie a užívajte si hry pre viacerých hráčov. A so vstavaným Asistentom Google* môžete urobiť viac a rýchlejšie. Pýtajte sa, objavujte ten najlepší obsah, ovládajte inteligentné zariadenia vo svojom dome – a len pomocou svojho hlasu.

02_1681915555

Vychutnajte si ostrý a ostrý obraz s kvalitou obrazu Full HD

Vychutnajte si zážitok zo sledovania Full HD, ktorý ponúka dvakrát lepšie rozlíšenie (1920 x 1080 pixelov) ako štandardné HDTV pre ostrejší a ostrejší obraz.

03_1681915556

HDR: vylepšený kontrast, farby a detaily

HDR výrazne rozširuje rozsah kontrastu aj farieb.
HDR presne reprodukuje svetlé a tmavé odtiene s presnými farbami a detailnejším obrazom.

04_1681915556

Micro Dimming pre lepší kontrast

Funkcia Micro Dimming analyzuje televízny obraz v tisícoch samostatných zón, aby prispôsobila jas. Kvalita obrazu je výrazne vylepšená pre lepší vizuálny zážitok, najmä v tme.

05_1681915557

Dolby Audio poskytuje bohatý, čistý a výkonný zvuk vo vašom televízore

Získajte maximum zo svojho obsahu s dynamickým, vysokokvalitným priestorovým zvukom s Dolby Audio. Či už sledujete filmy, TV programy, online videá alebo koncerty, Dolby Audio vám zaručí kvalitu zvuku, ktorá splní vaše očakávania.

06_1681915555

Viacnásobný zvuk – zvuk do slúchadiel a súčasne z TV

Tento televízor dokáže prehrávať zvuk súčasne z interných reproduktorov a pripojených slúchadiel cez 3,5 mm jack alebo Bluetooth. Obe úrovne hlasitosti je možné regulovať samostatne. Jeden člen domácnosti si môže vychutnať počúvanie televízie cez slúchadlá bez toho, aby hral nahlas

07_1681915557

TCL Android TV pre jednoduchú a neobmedzenú zábavu, vždy v najvyššej kvalite

Android TV je dodávaný s Google Home a Google Assistant*. Nájdite najnovší trhák, skontrolujte skóre veľkej hry alebo stlmte svetlá – to všetko bez toho, aby ste opustili to, čo pozeráte.

Android TV tiež umožňuje prenášať obsah priamo na TV. Inovatívne funkcie, ako je jednoduché prepínanie úloh, účty pre viacerých používateľov alebo bočné nastavenia, ktoré zaisťujú, že obľúbený obsah všetkých členov rodiny bude vždy v popredí.

TCL Android TV umožňujú neobmedzený obsah a vždy v najvyššej kvalite: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, Google play filmy, Hulu, Rakuten a mnoho ďalších…

* Google Assistant nie je dostupný v niektorých jazykoch a krajinách. Google Assistant vyžaduje internetové/dátové pripojenie. Môžu sa účtovať poplatky za prenos dát. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a siete a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.

08_1681915557

Spoznajte Google Assistant

Položte mu otázky. Povedzte, aby to urobil. Je to váš osobný Google, vždy pripravený pomôcť s viac ako 1 miliónom akcií. Čím viac ho používate, tým viac sa učí a pomáha vám. Okamžite nájdite svoje preferované aplikácie a získajte prístup k svojmu obsahu.

Android TV teraz prichádza so vstavaným Google Assistant*. Stačí stlačiť tlačidlo mikrofónu a rýchlo nájsť najnovší trhák, skontrolovať skóre veľkej hry alebo stlmiť svetlá – to všetko bez toho, aby ste opustili to, čo sledujete.

Opýtajte sa na čokoľvek
Vyhľadajte akýkoľvek obsah na Justice League. Spýtajte sa svojho Asistenta na zajtrajšie počasie, nájdite ďalšie zápasy preferovaného futbalového tímu a ďalšie.

Povedzte, aby to urobil
Povedzte svojmu Asistentovi, aby prehral najnovšiu televíznu reláciu na Netflixe alebo ovládal hlasitosť zvuku na televízore, otvoril zoznam hudobných skladieb z YouTube a oveľa viac.

Ovládajte domáce zariadenia
Teraz môžete stlmiť svetlá alebo ovládať iné inteligentné domáce zariadenia hlasom a to všetko bez toho, aby ste opustili to, čo sledujete.


*Google Assistant nie je dostupný v niektorých jazykoch a krajinách. Google Assistant vyžaduje internetové/dátové pripojenie. Môžu sa účtovať poplatky za prenos dát. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí od siete a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.
Na použitie hlasového vyhľadávania je potrebné použiť mikrofón z mobilného telefónu, tabletu alebo špeciálneho diaľkového ovládača vybaveného mikrofónom, ako je RC902V

09_1681915557

Obchod Google Play. Aplikácie, ktoré máte radi, teraz vo vašom televízore!

S Obchodom Google Play pre Android TV, bez ohľadu na to, čo vás baví – od Netflixu cez YouTube až po množstvo hier – je tu aplikácia, ktorú si určite zamilujete. Všetky aplikácie, ktoré potrebujete pre kino, šport a video, si môžete stiahnuť z obchodu Google Play.

11_1681915557

Pozerajte neobmedzené množstvo filmov, televíznych relácií a ďalšie, teraz v kvalite HDR.

Netflix je jedným z najväčších internetových televíznych kanálov na svete s radom programov navrhnutých tak, aby mali pre každého niečo. Sledujte programy naplánované len pre vás, vrátane pôvodných seriálov Netflix a ocenených filmov a dokumentov.

12_1681915557

Sledujte YouTube v kvalite HDR

Pomocou služby YouTube môžete vidieť, čo sleduje celý svet, od najpopulárnejších hudobných videí až po videohry a obľúbené zábavné programy, prostredníctvom správ a oveľa viac. Prihláste sa na odber kanálov, ktoré linkujete, zdieľajte ich s priateľmi a pozerajte na akomkoľvek zariadení. A teraz k dispozícii v kvalite HDR.

13_1681915557

Elegantný bezrámový dizajn

Bez rámu na prednej strane pre väčšiu obrazovku a viac obrazu, ktorý máte radi.

Tento tenký dizajnový koncept je nielen elegantným remeselným kúskom, ale aj odolným, ktorý zapadne do vášho obytného priestoru.

Nadčasový kúsok umeleckého dizajnu, ktorý povznáša a dokonale zapadne do vášho obytného priestoru.

TCL_care_servis_black_SK_new_1708419471

Technické parametre

LED Smart TV
TCL 32S5400AF LED FULL HD

32" (80cm)
Full HD 1920x1080 px
Operačný systém Android TV
Direct LED podsvietenie
Kvalita obrazu HDR10
VESA 100x100 mm
Zvukový výkon 10 W

DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC
2x HDMI 2.1
1x USB
CI+
optický vstup
LAN, WiFi

DLNA
Bluetooth

Netflix
Apple TV
HBO GO
YouTube
Voyo
HbbTV
Miracast
Webový prehliadač
Prepojenie s mobilom pomocou aplikácií TCL Home či MagiConnect
Ovládanie a vyhľadávanie hlasom (aj v slovenčine) - kompatibilné s ovládačom RC802V

Rozmery (V × Š × H) 50,4 × 79,7 × 12,4 cm
Bezrámčekový kovový design
Farba čierna