Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

TCL 40S6200

SMART televízor, 102 cm (40"), HD Ready, HDR10, HDMI, USB, LAN, WIFI, Bluetooth, DLNA, Netflix, Youtube, HBO GO, Voyo , Apple TV, Skylink Live TV, Lepšie.TV, Kodi, T-Mobile TV GO, Telly, Spotify, Prime TV, Rakuten TV, Sledovanie TV, Twitch, IPTV, HbbTV, Párovanie s mobilným zariadením, Chromecast, MagiConnect

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
TCL 40S6200

TCL 40S6200

01_SK
LED TV TCL 32S6200

Detailný a ostrý obraz s HD Ready a HDR

LED HD Android TV TCL 40S6200 prichádza s HD Ready rozlíšením (1366 × 768 pixelov), ktoré predstavuje vyššiu úroveň detailov ako u bežného HDTV štandardu, v kombinácii s technológiou HDR, ktoré pracuje s naozaj vysokým kontrastom, jasom aj farbami. Vo vašich obľúbených programoch sú potom svetlé aj tmavé scény naozaj dobre prekreslené a obraz je plný detailov, čo z vašej obývačky vytvára skutočne reálny svet.

LED TV TCL 32S6200

Kontrast, detaily a hĺbka obrazu s Micro Dimming

Súčasťou televízora TCL 40S6200 je aj technológia Micro Dimming, ktorá zaisťuje optimalizáciu kontrastu v rôznych častiach obrazu. To znamená, že obraz je rozdelený do mnohých samostatných zón, v ktorých je kontrast a jas optimalizovaný tak, aby čierna zostávala čiernou, ale zároveň aby jas bol adresovaný viac do miest, kde je ho skutočne potrebný, čím vynikne hĺbka aj detaily. To všetko ide dokonale ruka v ruke s VA panelom s Direct LED podsvietením, ktorý je pri modeli TCL 40S6200 použitý na zaistenie hlbokej čiernej, vysokého kontrastu a rovnomernejšieho podsvietenia.

LED TV TCL 32S6200

Dolby Audio pre kvalitný a dynamický zvuk

Pokiaľ ste milovníkmi čistého, priestorového zvuku, model TCL 40S6200 vám prináša Dolby Audio podobne ako v kine. Vychutnajte si svoje obľúbené filmy, seriály, online videá a televízne programy v prvotriednej zvukovej kvalite.

Systém nabitý aplikáciami aj funkciami s najnovšou verziou Android TV 11

LED televízor TCL 40S6200 je vybavený systémom Android TV 11, ktorý vám dopraje naozaj obrovské možnosti. Nájdete v ňom nielen integrovaný Google Assistant, ale napríklad aj vstavanú funkciu Chromecast na zdieľanie a zrkadlenie z mobilných zariadení. Vďaka aplikácii pre mobilné telefóny TCL Home a MagiConnect potom získate ďalšie široké možnosti zdieľania, zrkadlenia ovládania a zapojenia TV do chytrej domácnosti. V obchode Play môžete tiež stiahnuť nepreberné množstvo aplikácií pre sledovanie obsahu, hier alebo rôznych nástrojov ako môžu byť šikovné multimediálne prehrávače pre bezkonkurenčné prehrávanie z USB či sieťových úložísk, a v prípade, že máte k dispozícii súbory apk, je možné ich taktiež inštalovať priamo do TCL 40S6200.

LED TV TCL 32S6200

Google Assistant* naozaj chytrý pomocník

Pokiaľ ste si vždy priali, aby vaša televízia vedela hovoriť, s LED televízii TCL 40S6200 nastala tá správna chvíľa. Google Assistant vám zodpovie nielen vaše otázky, ale pomôže riadiť aj múdru domácnosť, alebo sa ho spýtajte, aké bude zajtra počasie či aká je najznámejšia sopka sveta. Dokonca v češtine či slovenčine môžete vyhľadávať obľúbené videá na Youtube, čo je nielen veľmi jednoduché a rýchle, ale aj komfortné. A ak si v nedeľu chcete prispať a máte predškolské deti, môžu si ľahko a rýchlo vyhľadať svoju obľúbenú rozprávku bez toho, aby vedeli čítať alebo písať. Stačí povedať napríklad "Rákosníček" a TV už sama vyhľadá a zobrazí výsledky vyhľadávania z YouTube.
Pre plné využitie Google Assistenta v TV TLC 40S6200 odporúčame dokúpiť chytrý Bluetooth ovládač RC802V, ktorý disponuje vstavaným mikrofónom, pričom hlasové povely využijete aj s aplikáciou MagiConnect v mobilných zariadeniach so systémami Android alebo iOS.

* Google Assistant vyžaduje pripojenie k internetu av určitých krajinách a jazykoch nie je k dispozícii, pričom na pripojenie sa môžu vzťahovať poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon niektorých funkcií a služieb sú závislé na službe, zariadení a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.

LED TV TCL 32S6200
LED TV TCL 32S6200

Obchod Google Play, bav sa a hraj

V obchode Google Play, ktorý je oficiálnym zdrojom aj pre Android televízory, určite nájdete aplikácie, ktoré sa vám budú páčiť, či už sa zaujímate o streamovanie obsahu alebo o najnovšie hry. Je možné z neho však stiahnuť aj rôzne apky, ktoré môžete potrebovať ako pre prehrávanie svojich multimédií, tak napríklad aj pre prácu.

LED TV TCL 32S6200

YOUTUBE a NETFLIX v HDR kvalite

Chytrá televízia TCL 40S6200 ponúka najnovšiu verziu systému Android TV 11, pričom najnovšie môžete svoje obľúbené videá na YouTube vyhľadávať hlasom česky alebo slovensky. Tiež Netflix si vďaka svojej stratégii podmanil trh, pričom ponúka nielen obrovské množstvo obsahu, ale kladie dôraz aj na vysokú kvalitu. Preto teraz môžete filmy, seriály či dokumenty ako z Youtube, tak z Netflixu sledovať v špičkovej HDR kvalite, ktorá zaistí živý obraz plný detailov.

LED TV TCL 32S6200

Multisound – zvuk súbežne z televízora aj zo slúchadiel

Televízor má možnosť prehrávať zvuk zároveň z interných reproduktorov, ako aj pripojených slúchadiel. Obe hladiny hlasitosti je možné samostatne regulovať. Po pripojení slúchadiel a stlačení tlačidla pre zmenu hlasitosti (Volume +, Volume -) je možné prepínať medzi slúchadlovou a reproduktorovou úrovňou hlasitosti pomocou šípok hore a dole. Jeden člen domácnosti si tak môže dopriať hlasné počúvanie TV do slúchadiel bez toho, aby musela hrať televízia hlasno.

LED TV TCL 32S6200

Elegancia bez rámečka

HD LED TV TCL 40S6200 je dizajnovaný v prvotriednom bezrámčekovom prevedení. Váš televízor sa tak stane ozdobou každého interiéru, pretože takmer neviditeľné spracovanie podčiarkuje luxusný vzhľad a zároveň zvyšuje kompletnú odolnosť prístroja.

LED TV TCL 32S6200

Obraz
Veľkosť obrazovky: 40" / 101,6 cm.
Viditeľná veľkosť obrazovky: 40" / 101 cm
Digitálna redukcia šumu: Áno
Dynamický kontrast: Mega
UHD upscaling: Áno
Filmový režim: Áno
Správa farieb: 10P & 2P calibration
Index výkonnosti obrázkov (PPI): 400
HDR (High Dynamic Range): HDR compatible
Picture processing: IPQ 2.0 Engine

Zvuk
Výkon zvuku: 2x8 W
Akustický výkon pre hudbu: 2x16 W
Dolby: Digital Plus
Typ reproduktora: Smerujúce dole
Reproduktory: S plným rozsahom (full range)
Ekvalizér: Predvoľby
Automatické ovládanie hlasitosti: Áno
Spracovanie: IPQ 2.0 Engine

Príjem
CI+: Áno(1.3)
DTV tuner: DVB-T2/C/S2
EPG (DVB EIT/SI): Do 8 dní
Videotext: Áno
Analógový tuner: Áno
Automatické vyhľadávanie kanálov: Áno
Analógové tunerové systémy: PAL/SECAM/NTSC (AV) BG/DK/I/LL'

Smart TV
Internetový prehliadač
Áno
HbbTV
2.0.2
SmartTV
AndroidTV (29 languages)
Sociálne siete
Áno
Procesor
Quad Core
Zdieľanie obrazovky
Chromecast & T-cast
Smart Home
TCL Home, Google Home
AI Google Assistant
Google Assistant Ready

Užívateľské rozhranie
Multimediálny prehliadač USB: Video up to 1080P: AVI, WMV, MP4 (H.265, H.264, VP9,…), MPG, TS, MKV, OGM, Audio: WMA, MP3, Pictures: JPG, PNG, BMP, Text subtitles
Titulok (podnadpis): Áno
Herný mód: Áno
Jazyky OSD: 29 albánčina, bulharčina, chorvátčina, čeština, dánčina, holandčina, angličtina, estónčina, fínčina, francúzština, nemčina, gréčtina, maďarčina, taliančina, lotyština, litovčina, macedónčina, nórčina, poľština, portugalčina, rumunčina, ruština, srbčina, slovenčina, slovinčina, španielčina, švédčina, turečtina, ukrajinčina
Klon zoznamu kanálov USB: Áno
HDMI CEC (T-link): Full
Rýchly prepínač HDMI: Áno
DLNA 1.5: Áno
Podpora USB HID: Áno
Bluetooth: SBC / 5.0
Časovač vypnutia: Áno

Pripojenie
CI (slot) / Typ: 1
USB: 1 x 2.0
Ethernet (LAN RJ-45): Áno
Slúchadlá: Áno
HDMI: 2 x 1.4
HDCP: 1,4
Digitálny audio výstup: Optické
Sat: Diseq - SCD: Áno v.1.0 / No
RF in (IEC Terrestial/Cable): 1
RF in (F Sat): 1
HDMI maximálne rozlíšenie: 1080P/60Hz
WiFi: Built-in b/g/n 2.4Ghz MIMO

Spotreba
Spotreba energie v pohotovostnom režime: 0.32 W
Maximálna spotreba energie: 75 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Automatické vypnutie: Áno
Zdroj: 220-240V~50Hz
Maximálny pomer svietivosti: 1%
Energetická trieda pre SDR: F
Energetické nároky režimu prevádzky pre SDR: 45 Kwh/1000 h
Energetická trieda pre HDR: G
Príkon v režime zapnutia pre HDR: 62 Kwh/1000 h

Všeobecné údaje
Rozmer (ŠxVxH) v mm: 902 / 572 / 181 mm
Veľkosť bez stojana v mm: 902 / 524 / 11,8-40-78 mm
Veľkosť balenia v mm: 1046 / 640 / 133 mm
Hmotnosť: s/bez balenia v kg: 6.40 kg
Váha so stojanom / bez stojanu v kg: 6.40 / 8.60 kg
Rozmery VESA: 100 x 100 mm
Batérie pre diaľkové ovládanie: Áno
Typ diaľkového ovládania: RC802NU1
Typ stojanu: Pevný

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.