- 55" obrazovka s 4K rozlíšením
- QD-Mini LED technológia
- kombinácia QLED a OLED
- technológia Precise Dimming
- procesor AiPQ Pro
- rad AI funkcií
- operačný systém Google TV
- Google Cast
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

QD-Mini LED televízor TCL 55C69K

Prémiový obraz u vás doma
QD-Mini LED televízor TCL 55C69K s obrovskou 55" obrazovkou si skrátka zamilujete. Kombinuje výhody technológií QLED a OLED a mení tradičné podsvietenie na osvetlenie, ktoré sa blíži presnosti na úrovni pixelov. Využíva tiež poprednú svetovú technológiu QLED, ktorá ponúka kontrast a farebný gamut porovnateľný s OLED a zároveň poskytuje vyšší špičkový jas a dlhšiu životnosť. Predstavuje tak technológiu budúcnosti pre veľkoplošné displeje. S 180 zatmievacími zónami je televízor vizuálne majstrovské dielo, ktoré poskytuje úžasne živý obraz so živými farbami a extrémne vysokým kontrastným pomerom. Pokročilá technológia Quantum Dot zobrazí viac ako miliardu živých a presných farebných odtieňov.

Perfektný kontrast
Technológia Precise Dimming využíva výkonný svetelný čip, superkomprimované mikrošošovky a super mikroOD. Dohromady zlepšujú tvar svetla každej zóny a schopnosť ovládania halo je niekoľkonásobne vyššia ako pri bežných zónach. Pokročilá technológia tekutých kryštálov, vylepšená špeciálnymi nanomateriálmi, presne riadi svetlo a zaisťuje úžasný kontrast a živé zobrazenie. Nanovrstva so zníženou odrazivosťou minimalizuje odlesky na obrazovke, takže uvidíte každý detail s výnimočnou ostrosťou.

Umelá inteligencia vymazlí obraz
Procesor AiPQ Pro od TCL využíva sadu pokročilých algoritmov na ladenie obrazu. Dokáže inteligentne analyzovať obsah a prispôsobiť zobrazenie na úrovni jednotlivých pixelov na maximálnu kvalitu sledovania. AI Contrast analyzuje jas každej časti obrazu a zohľadňuje svetelné podmienky v miestnosti. Technológia AI Colours rozpozná farby v scéne, vykoná ich dynamickú kalibráciu a zachováva prirodzené odtiene pleti. Vďaka tomu budú živšie. S AI Clarity bude aj obraz s nižším rozlíšením vyzerať ostro a detailne. Optimalizuje totiž každú snímku na úrovni pixelov. Vďaka technológii MEMC systém rozpozná rýchlo sa pohybujúce objekty a ich pozíciu. Obraz je s ňou plynulý, bez trhania a rozmazania – ideálna na šport, akciu aj hry. AI Scene automaticky rozpoznáva typ obsahu a upravuje obrazové parametre podľa scény.

Kino u vás doma
Najlepšiu kvalitu obrazu HDR môžete na svojom televízore TCL 55C69K získať niekoľkými spôsobmi: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION a DOLBY VISION IQ. Hi-Fi systém ONKYO 2.1 prinesie do vašej obývačky nový štandard domáceho kina. Obsahuje 5 reproduktorov a poskytuje mimoriadne pohlcujúci zážitok. Televízor je navyše vybavený samostatným subwooferom na zadnej strane. Použitie kvalitných materiálov zaisťuje silný, priestorový zvuk. Dolby Atmos a DTS Virtual:X vytvára priestorový zvuk, ktorý akoby prichádzal zhora, zo strán aj zozadu – postará sa tak o pohlcujúci zážitok v akejkoľvek miestnosti.

Hrajte ako profík
Tento televízor dokáže zobrazovať obraz rýchlosťou 144 snímok za sekundu a výsledkom je mimoriadne plynulý obraz. S naším natívnym zobrazením 144 Hz si môžete vychutnať rýchlo sa pohybujúce športové prenosy a akčné filmy bez blikania a mihotania – iba plynulý záznam bez akýchkoľvek zášklbov. Pre hráčov je odozva televízora rovnako dôležitá ako plynulý a čistý obraz. Vďaka podpore HDMI 2.1, ALLM, 144 Hz VRR a 120 Hz VRR, teda šírke pásma pripravenej na hranie hier, vám FreeSync Premium Pro automaticky zaistí najplynulejšiu akciu, najnižšiu latenciu a najlepšie nastavenie obrazu na hranie hier.

Nekonečné možnosti zábavy
Google TV vám uľahčí získať viac zo svojho televízora. Vyberte si z viac ako 400 000 filmov a relácií z rôznych streamovacích služieb (OnePlay, Netflix či Max). Preneste fotografie, videá a hudbu zo smart zariadení na svojom televízore pomocou Google Cast. Všetky aplikácie, ktoré potrebujete na filmy, šport a videá, si jednoducho stiahnete z Google Play Store. Bezrámikový dizajn, ktorý vám poskytne väčšiu obrazovku, a ešte viac obsahu – to sa jednoducho páči. Plochý a štíhly dizajn je vyrobený z pravého kovu, ktorý mu dodáva nielen štýlový vzhľad, ale je taktiež veľmi odolný, takže ho ľahko zladíte so štýlom svojho domova.
| Typ prístroja | QLED televízor |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Uhlopriečka v palcoch/cm | 55 " / 139 cm |
|---|---|
| Uhlopriečka v palcoch | 55,0 " . |
| Uhlopriečka v cm | 139,00 cm |
| Frekvencia | 144 Hz |
|---|---|
| Vysoké rozlíšenie | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Kvalita obrazu | HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, HDR, Dolby Vision IQ |
| LED podsvietenie | Mini LED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Stojan | Bočné nohy |
|---|
| Operačný systém | Google TV |
|---|---|
| Aplikácie | iVysílání, Spotify, Magenta TV, Skylink Live TV, Twitch, Canal +, Kuki, Oktagon.TV, YouTube Kids, Seznam TV, Magio TV, TikTok, FilmBox, Skylink, Red Bull, UEFA TV, Google Play, VLC, Kodi, Facebook, EUROSPORT Player, NFL , Skype, Telly, YouTube, Netflix, Prime Video, Disney Plus, HBO Max, Rakuten TV, Lepšie.TV, Oneplay (pouze pro CZ), Sledovanie.tv, Prima +, Apple TV, SkyShowtime, Antik TV |
| Satelitný tuner (DVB-S) | DVB-S2 |
|---|---|
| Duálny tuner | Nie |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| Tuner pozemnej TV (DVB-T) | DVBT2-HEVC |
| Tuner káblovej TV (DVB-C) | DVB-C |
| CI slot | Áno |
|---|---|
| EKO senzor | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Špeciálne funkcie | Sledování TV na 6 měsíců zdarma |
|---|---|
| Časovač vypnutia | Áno |
| DLNA | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Nie |
| Prehráva z USB | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysielania na USB | Nie |
| Ďalšie funkcie | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode, Calman, Filter modrého svetla, IMAX Enhanced certifikácia, T-Exhibition |
| SPDIF | Áno |
| HBBTV | Áno |
| Konektory | HDMI, RJ-45 |
|---|
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Pripojenie slúchadiel | Nie |
| Wi-Fi | Integrované |
| USB | Áno |
| VGA | Nie |
| Komunikácia | Wi-Fi, Bluetooth, Apple Airplay 2, DLNA, Chromecast, Racast |
| Ethernet (LAN) | Áno |
| Energetická trieda HDR | G |
|---|---|
| Spotreba energie/1000h HDR | 150 kWh |
| Spotreba energie/1000h SDR | 70 kWh |
| Energetická trieda | F |
| Herné funkcie | Game mode, VRR, Auto Game Mode (ALLM), Game bar, AMD FreeSync Premium Pro, Playstation, Nvidia Gforce, 240Hz Game Accelerator |
|---|
| Systém reproduktorov | 2.1 |
|---|---|
| Výkon reproduktorov | 40 W |
| Výška | 76,90 cm |
|---|---|
| Šírka | 122,90 cm |
| Hĺbka | 28,00 cm |
| Rozmery (VxŠxH) | 76,9 x 122,9 x 28 cm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH) | 71,3 x 122,9 x 5,7 cm |
| Hmotnosť | 12,4 kg |
| VESA uchytenie | 300 × 300 |
| Výška balenia | 875,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 1360,00 mm |
| Hĺbka balenia | 128,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 16300,00 g |
| Farba | Titanová |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.