- 85" obrazovka
- rozlíšenie 4K UHD
- operačný systém Google TV
- WiFi pripojenie
- technológia Colorful Quantum Crystal
- AiPQ Pro procesor
- audiosystém Dolby Atmos
- technológia Vertical AI Sound Field
- prístup ku streamovacím platformám
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Televízor TCL 85T8C QLED TV

Zaujme na prvý pohľad
Smart televízor TCL 85T8C QLED TV si vás získa na prvý pohľad. 98" obrazovka vám ponúkne viac ako dostatok priestoru na dokonalý vizuálny zážitok. Vďaka 4K UHD rozlíšeniu si môžete každý detail vychutnať v maximálnej ostrosti a kvalite. Technológia Colorful Quantum Crystal navyše zaistí sýte a živé farby, nech už sledujete čokoľvek. O optimalizáciu obrazu sa postará výkonný AiPQ Pro procesor, ktorý múdro upravuje jas aj plynulosť podľa prehrávaného obsahu.

Inteligentné funkcie
S operačným systémom Google TV získate možnosť vniesť do vašej domácnosti skutočne moderné zariadenia. K dispozícii máte spoločne s týmto televízorom aj prístup k obľúbeným streamovacím platformám, ako sú Netflix, YouTube alebo napríklad Disney+. Všetko pohodlne ovládate cez praktické a intuitívne rozhranie. Televízor podporuje WiFi pripojenie, čo pre vás znamená rýchly a jednoduchý prístup k online obsahu bez nutnosti pripojenia ďalšieho zariadenia. Umožňuje navyše hlasové ovládanie a integráciu so smart domácnosťou. Televízor podporuje aj moderné herné funkcie a nechýba ani technológia, ktorá znižovaním modrého svetla chráni váš zrak.

Zvuk, ktorý prekvapí
Výhody tohto televízora nekončia pri veľkom a kvalitnom obraze. Každý filmový fanúšik určite ocení aj dokonalý zvuk. Audiosystém Dolby Atmos vytvára priestorový zvuk a vtiahne vás do deja. Unikátna technológia Vertical AI Sound Field navyše šíri zvuk rovnomerne priestorom, takže si ho naplno užijete, nech už sedíte kdekoľvek. To robí z tohto televízora nielen odborníka na vizuál, ale aj audio špecialistu. Ľahko navyše zapadne do každého interiéru, a to vďaka ultra tenkému vyhotoveniu a minimalistickému kovovému rámu, ktorý ani nepostrehnete.
| Typ prístroja | QLED televízor |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Uhlopriečka v palcoch/cm | 85 " / 215 cm |
|---|---|
| Uhlopriečka v palcoch | 85,0 " . |
| Uhlopriečka v cm | 215,00 cm |
| Frekvencia | 144 Hz |
|---|---|
| Vysoké rozlíšenie | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Kvalita obrazu | HDR10, HLG, HDR10+, Dolby Vision, UHD UPSCALER, HDR |
| LED podsvietenie | Direct LED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Stojan | Bočné nohy |
|---|
| Satelitný tuner (DVB-S) | DVB-S2 |
|---|---|
| Duálny tuner | Nie |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| Tuner pozemnej TV (DVB-T) | DVBT2-HEVC |
| Tuner káblovej TV (DVB-C) | DVB-C |
| CI slot | Áno |
|---|---|
| EKO senzor | Nie |
| Smart TV | Áno |
| Operačný systém | Google TV |
|---|---|
| Aplikácie | TikTok, Red Bull, UEFA TV, Google Play, Kodi, VLC, EUROSPORT Player, Disney Plus, HBO Max, Rakuten TV, Lepšie.TV, Oneplay (pouze pro CZ), Sledovanie.tv, Apple TV, Prima +, SkyShowtime, Antik TV, Telly, Spotify, Magenta TV, Twitch, Kuki, Canal +, iVysílání, Skylink Live TV, Oktagon.TV, YouTube Kids, Magio TV, Skylink, Seznam TV, FilmBox, Prime Video, YouTube, Netflix |
| Konektory | HDMI, USB, RJ-45 |
|---|
| Časovač vypnutia | Áno |
|---|---|
| DLNA | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Nie |
| Prehráva z USB | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysielania na USB | Nie |
| Ďalšie funkcie | Skylink Fast Scan, Calman, Filmmaker mode, Filter modrého svetla, T-Exhibition |
| SPDIF | Áno |
| HBBTV | Áno |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Pripojenie slúchadiel | Nie |
| Wi-Fi | Integrované |
| USB | Áno |
| VGA | Nie |
| Komunikácia | Wi-Fi, Bluetooth, Apple Airplay 2, DLNA, Chromecast, Racast |
| Ethernet (LAN) | Áno |
| Energetická trieda HDR | G |
|---|---|
| Spotreba energie/1000h HDR | 300 kWh |
| Spotreba energie/1000h SDR | 150 kWh |
| Energetická trieda | F |
| Herné funkcie | Game mode, VRR, Auto Game Mode (ALLM), AMD FreeSync Premium, Game bar, 288Hz Game Accelerator, Nvidia Gforce, Playstation |
|---|
| Systém reproduktorov | 2.1 |
|---|---|
| Výkon reproduktorov | 40 W |
| Výška | 115,20 cm |
|---|---|
| Šírka | 189,00 cm |
| Hĺbka | 37,20 cm |
| Rozmery (VxŠxH) | 115,2 x 189 x 37,2 cm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH) | 108,6 x 189 x 6,3 cm |
| Hmotnosť | 31,0 kg |
| VESA uchytenie | 600 × 400 |
| Výška balenia | 1260,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 2060,00 mm |
| Hĺbka balenia | 190,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 48000,00 g |
| Farba | Titanová |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.