Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Tefal 28097552

Sklenená pokrievka, priemer 24 cm, materiál pevný kov a žiaruvzdorné sklo.

Zobraziť celý popis

Tefal patrí medzi jedného z najrozšírenejších výrobcov kuchynských spotrebičov a riadov na svete. Roky skúseností sa tiež odrážajú na kvalite ich výrobkov. To je vidieť napríklad na tejto sklenenej pokrievke.

 

Kvalitné spracovanie

Je vyrobená z najkvalitnejšieho tvrdeného skla, ktoré je veľmi pevné a spoľahlivé. Je cez neho krásne vidieť, a tak o pripravovanom pokrme budete mať vždy úplný prehľad. Spálenia sa nemusíte báť vďaka tepelne izolovanej rukoväti. Priemer pokrievky je 24 cm, a okrem hrncov a kastrólikov Tefal, pokrievka iste padne aj na výrobky iných značiek.

Pokrievka z tvrdeného skla s parným ventilom a okrajom z nerezovej ocele, ktorá umožňuje sledovať priebeh varenia bez zdržiavania a straty tekutín. Ideálne pre panvice, hlboké sauté panvice a hrnce. Jednoduché umývanie v umývačke riadu.

Vytvorená vo Francúzsku, sklenená pokrievka Vám umožní sledovať proces varenia bez straty tekutín a nutričných hodnôt.

Vybavená ventilom pre odvod pary a gombíkom pre ľahké uchopenie, pomáha zabrániť pretečeniu a zaisťuje dokonalú kontrolu varenia. Vhodná pre panvice, hlboké sauté panvice a hrnce, pokrievka je nevyhnutným doplnkom do vašej kuchyne.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Priemer: 24 cm 
Materiál: sklo
Vlastnosti: ventilačný otovor
Prichytenie: plast

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.