Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Tefal 28097752

Sklenená pokrievka s priemerom 28 cm, vyrobená z kombinácie pevného kovu a žiaruvzdorného skla.

Zobraziť celý popis

Bežná sklenená pokrievka s ventilom na odvod pary. Je určená pre rad riadu Tefal Evidence, So Tasty, Elegance, Sensorielle, Excellence, Comfort Touch, Preference, Natura a Pro Series, Expertise, Talent, TalentPro, Character, Revelation, Meteor, Ceramic Control, Ceramic Colors, Natural, Pleasure, So intensive. Jej priemer je 28 cm.

 

Ventil odvedie paru

Para sa pri príprave pokrmov musí vypúšťať opatrne a najlepšie priebežne, aby ste sa nepopálili. S pokrievkou Tefal z tvrdeného skla si ale nemusíte robiť zbytočné vrásky, vďaka ventilu sa para sama priebežne vypúšťa. 

 

Jednoduchá manipulácia

Pokrievka je priehľadná s okrajom z nerezovej ocele, takže umožňuje sledovať priebeh varenia bez zdržiavania a straty tekutín. Určite vás poteší aj praktický gombík pre jednoduché a bezpečné držanie. Už nehrozí, že by ste sa popálili.

 

Padne každému

Pokrievka Tefal s priemerom 28 cm je ideálna pre použitie s panvicami, hlbokými panvicami a hrncami s rovnakým priemerom. Starosti si nemusíte robiť ani s jej umývaním, jednoducho ju vložte s ostatným riadom do umývačky.

 

Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade

Iba Tefal dokáže ponúknuť tak dlhú záruku dokonalé výsledky varenia. Ďalší dôvod, prečo zvoliť Tefal.

 

FUNKCIE

  • Ventil pre odvod pary
  • Jednoduchá manipulácia
  • Kompatibilita
  • Svetová jednotka v kuchynskom riade

 

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Priemer: 28 cm 
Materiál: sklo
Vlastnosti: ventilačný otovor
Prichytenie: plast

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.