Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie

Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob, ako zvýšiť účinnosť mobilnej klimatizácie a zároveň znížiť spotrebu energie. Pri výbere tesnenia je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, ktoré môžu zamedziť nesprávnej inštalácii a nežiaducemu úniku chladného vzduchu. Poradíme vám, aké parametre sledovať keď vyberáte tesnenie okien pre mobilné klimatizácie, a ako tesnenie správne nainštalovať.

Aké výhody má tesnenie okien pre mobilné klimatizácie?

Ak má mobilná klimatizácia vývod do okna je potrebné, aby mala kvalitné tesnenie, ktoré je schopné vám priniesť niekoľko skvelých benefitov.

 • Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie zabráni úniku chladného vzduchu z miestnosti a tiež vnikaniu teplého vzduchu z vonku.
 • Kvalitné tesnenie okien pre mobilné klimatizácie dokáže nielen znížiť spotrebu energie, ale tiež zvýšiť účinnosť klimatizácie až o 50%.
 • Ak má mobilná klimatizácia vývod do okna správne nainštalované tesnenie, zabráni vnikaniu hmyzu do miestnosti.
 • Tesnenie a hadica na mobilnú klimatizáciu sa dajú jednoducho a rýchlo nainštalovať bez nutnosti vŕtania do okien.
 • Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie je lacné a dostupné v rôznych dizajnových a farebných variantoch, aby ladilo k rámu okna.

Sencor textiln tesnenie okien pre mobiln klimatizcie značky.

Aké tesnenie potrebuje výfuková hadica na mobilnú klimatizáciu?

Preto, aby bola výfuková hadica na mobilnú klimatizáciu správne nainštalovaná, je nevyhnutné si zaobstarať vhodné tesnenie. To akú funkciu tesnenie zastáva sme vám vysvetlili, teraz sa pozrieme na to, z akého materiálu sa tesnenie okien pre mobilné klimatizácie vyrába.

 • Textilné tesnenie - predstavuje najbežnejší typ tesnenia a je vyrobený z polyesterovej tkaniny so suchým zipsom v čiernej alebo bielej farbe tak, aby ste ho mohli jednoducho zladiť s rámom okna.
 • Plastové tesnenie - jedná sa o pevnejšie tesnenie, ktoré sa pripevňuje na okno pomocou skrutiek.
 • Penové tesnenie - je lacné a ľahko inštalovateľné tesnenie, ktoré sa však môže rýchlejšie opotrebovať ako textilné tesnenie okien pre mobilné klimatizácie.

Univerzlne tesnenie okien pre mobiln klmu.

Ako nainštalovať tesnenie okien pre mobilné klimatizácie?

Výfuková hadica na mobilnú klimatizáciu a tesnenie okien pre mobilné klimatizácie majú jednoduchú inštaláciu a nevyžadujú si prítomnosť profesionála. Návlek na okno má väčšinou univerzálnu veľkosť, čo znamená, že ho môžete nainštalovať na akýkoľvek typ okna.

V 4 jednoduchých krokoch vám priblížime, ako si správne nainštalovať tesnenie okien pre mobilné klimatizácie:

 1. Pred samotnou inštaláciou odporúčame povrch okna najprv poriadne vyčistiť, aby tesniaca páska lepšie držala.
 2. Na tesnenie nalepte textilnú pásku so suchým zipsom, ktorá je súčasťou balenia.
 3. Následne natiahnite návlek na okno, ktorý je určený špeciálne na tesnenie okien pre mobilné klimatizácie.
 4. Návlek na okno má suchý zips alebo zdrhovacie zipsy, do ktorých vložíte hadicu a už len nastavíte podľa potreby.

Sprvne naintalovan tesnenie okien pre mobiln klimatizcie.

Mobilná klimatizácia vývod do okna - ďalšie potrebné príslušenstvo

Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie nie je jediným príslušenstvom pre klímu. Pre správne fungovanie potrebuje mobilná klimatizácia aj niekoľko ďalších komponentov.

Príslušenstvo pre mobilné klimatizácie zahŕňa aj tieto ďalšie praktické komponenty:

 • Hadica na mobilnú klimatizáciu - je nevyhnutnosťou pre správne fungovanie mobilnej klimatizácie. Je dobré vedieť, že ak sa súčasná výfuková hadica na mobilnú klimatizáciu opotrebuje, môžete ju jednoducho vymeniť za novú.
 • Diaľkový ovládač - mobilnú klimatizáciu môžete pohodlne ovládať z pohovky alebo z postele aj pomocou diaľkového ovládača, alebo mobilnej aplikácie.
 • Čističe a spreje na klimatizáciu - špeciálne čistiace prostriedky sú potrebné pre udržiavanie správneho chodu klimatizácie a zamedzenie hromadenia prachu či vzniku plesní.

Ovldač k mobilnej klimatizcii.

18 €
18 €
Všetky filtre

1 produkt

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.