Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Prihlásenie


Nový účet?

 • Jednoduchá reklamácia
 • Prehľad o stave objednávok
 • Doklady na jednom mieste
Registrovať sa

Úsporné umývačky riadu

Šetrite elektrickú energiu a vodu s úspornými umývačkami riadu. Životné prostredie a vaša peňaženka sa vám poďakujú a z pestrej ponuky modelov si určite vyberiete. Zistite, čím sú výnimočné úsporné umývačky riadu a aké parametre by ste mali sledovať pri ich výbere.

 

Aké prednosti majú úsporné umývačky riadu?

V našej ponuke nájdete úsporné umývačky riadu, ktorých používaním získate množstvo výhod. V porovnaní s klasickými umývačkami riadu majú úsporné modely tieto prednosti:

 • nízka spotreba energie a vody
 • zachovávajú vysokú kvalitu umývania a sušenia riadu
 • umývanie riadu je účinnejšie a technologicky vyspelejšie

Úsporná umývačka riadu má nový energetický štítok

Vďaka energetickému štítku najrýchlejšie zistíte či je model umývačky riadu, ktorý sa vám páči, úsporný. Umývačky riadu môžu mať energetickú triedu A až G, pričom najúspornejšie umývačky riadu sú zaradené do triedy A až C. Ešte nedávno sa pre úsporné umývačky riadu používalo označenie A+++ až A, avšak v súčasnosti majú viaceré elektrické spotrebiče vrátane umývačiek riadu nový energetický štítok.

Energetick ttok spornej umvačky riadu.

Energetický štítok umývačky riadu informuje o:

 • triede energetickej účinnosti
 • spotrebe energie v kWh/100 prevádzkových cyklov Eco
 • trvaní cyklu "Eco programu"
 • počte súprav riadu, ktoré sa do umývačky riadu naraz zmestia
 • spotrebe vody v litroch (prevádzkový Eco cyklus)
 • triede emisií hluku

Na energetickom ttku njdete aj počet sprav riadu, ktor sa do umvačky riadu naraz zmestia.

Úsporná umývačka riadu - ako vybrať?

Z energetického štítku sa dá okrem energetickej triedy zistiť aj veľa ďalších zaujímavých informácií, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere úspornej umývačky riadu. Odporúčame vám zamerať sa najmä na tieto parametre:

 • Spotreba elektrickej energie - hodnota zodpovedá spotrebe elektrickej energie na 100 umývacích cyklov v eco programe.
 • Kapacita súprav riadu - určuje, koľko riadov naraz vložíte do vašej umývačky. Počet riadov, ktoré je možné do umývačky vložiť ovplyvňuje vnútorný objem umývačky a jej šírka.
 • Spotreba vody na cyklus (programu Eco) - úsporná umývačka riadu má spotrebu vody 6,9 až 11 litrov, najúspornejšie modely majú spotrebu vody 6 až 9 litrov.
 • Emisie hluku - uvádzané sú v decibeloch (dB), pričom najtichšie modely majú hlučnosť do 40 dB. Hlučnosť umývačky riadu znižuje aj izolácia, preto v prípade vstavaných umývačiek riadu počítajte s nižšou hlučnosťou.

Pri výbere umývačky riadu, by ste sa mali zamerať aj na ďalšie technické detaily, ktoré vám pomôžu vybrať si ten najlepší model. Pred výberom vám preto odporúčame prečítať si náš článok “Ako vybrať umývačku riadu”. Zistite viac informácií o dostupných modeloch a funkciách, ktorými môže úsporná umývačka riadu disponovať.

Najpredávanejšie produkty

1
Vstavaná umývačka na 14 súprav riadu, energetická trieda D, hlučnosť 40 dB, príborová zásuvka, 6. zmysel PowerClean, NaturalDry System - qutomatické otvorenie dvierok pre lepšie sušenie
Skladom viac ako 5 ks a v 1 predajni
599,00 €
2
Vstavaná umývačka riadu 60 cm, En. trieda B, hlučnosť 43 dB, počet sád 16, HygieneIntense - odstránenie nečistôt a vírusov pomocou pary, CornerIntense - špeciálne rameno dosiahne aj do rohov umývačky, DeepWash - trysky a držiaky na umytie vysokých pohárov a fliaš, SelfDry - automatické otvorenie dverí, ProSmart invertorový motor - 10 rokov záruky, Príborová priehradka, Acrobat - výškovo nastaviteľný kôš, Quick - rýchly program na plnú náplň, Signalizácia prevádzky na podlahu
Dostupné v 30 predajniach
499,00 €
3
BEKO BDIN38660C
val
TIP
Vstavaná umývačka riadu 60 cm, en. trieda A, hlučnosť 44 dB, počet sád 16, HygieneIntense - odstránenie nečistôt a vírusov pomocou pary, CornerIntense - špeciálne rameno dosiahne aj do rohov umývačky, SelfDry, ProSmart invertorový motor - 10 rokov záruky
Skladom 2 ks
679,00 €

[€]

Všetky filtre

last-visited