Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YAC 5010

Bezdrôtová nabíjačka 10W, vstup: 5 V / 2 A, USB C, výstup: 5 V / 1 A, 9 V 1,2 A, dĺžka kábla 1,5mmZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Yenkee YAC 5010

Yenkee YAC 5010

MAXIMÁLNE POHODLIE

Káblom odzvonilo. Doby, kedy si hľadal dlhé hodiny nabíjačku sú preč. Som novodobý pomocník v dobití šťavy tvojho telefónu. Stačí na mňa prístroj položiť a ty už sa nemusíš starať o nič iného. Stávam sa tak dokonalým výberom pre začiatky v bezdrôtovom svete.

MINIATÚRNY SPOLOČNÍK

Som kompatibilný so všetkými telefónmi vybavenými bezdrôtovou technológiou so štandardom Qi. Ďalej ti poskytnem decentnú LED signalizáciu, ktorá ťa stále informuje o nabíjaní. Pokiaľ na mňa položíš kovové alebo magnetické predmety, ktoré nepodporujú bezdrôtové nabíjanie, počuješ výstražný signál a nabíjanie sa preruší.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Luxusný a tenký dizajn, to sú moje dve hlavné prednosti, ktoré ti ponúkam. Okrem toho, že som naozaj jednoduchý na ovládanie, som taký malý, že splyniem medzi tvojimi vecami v akomkoľvek priestore. Mám exkluzívne spracované kovové telo, ktoré ťa jednoducho nadchne.

RÝCHLIK MEDZI NABÍJAČKAMI

Podporujem rýchle nabíjanie, a tak zachraňujem vo vypätých situáciách všetky vybité mobily s podporou bezdrôtového nabíjania. Z nuly na sto to zvládnem bleskovo.

Špecifikácia:

Vstup: 5 V/2 A 9 V/1,67 A, USB C
Výstup: 5 V/1 A 9 V/1,2 A (5 W/7,5 W/10 W)
Používaný štandard: Qi
Nabíjacia vzdialenosť: ≤ 10 mm
Účinnosť nabíjania: ≤ 80 %
Hmotnosť: 98 g
Rozmery: 79 × 9 mm
Materiál: Hliník + tkanina
Dodávané vrátane nabíjacieho kábla
Dĺžka kábla: 1,5 m

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.