Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YAC 5015

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Bezdrôtový nabíjací stojan 10 W,  dvojitá cievka, LED signalizácia,  vstup: DC 5 V / 2 A, 9 V 1,8 A, výstup: DC 5–9 V / 1–2 A

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Yenkee YAC 5015

Yenkee YAC 5015

DVOJITÁ CIEVKA

Bezdrôtový nabíjací stojan dokáže vďaka dvojitej cievke a výstupnému výkonu až 10 W nabiť váš telefón vo vodorovnej aj zvislej polohe. Stačí položiť telefón na stojanček a bezdrôtové nabíjanie sa spustí automaticky.
Na dosiahnutie rýchleho nabíjania (7,5 W, 10 W) použite sieťový adaptér s technológiou QC2.0, prípadne QC3.0.

LED SIGNALIZÁCIA

O stave nabíjania vás informuje decentná LED signalizácia.
Nabíjačka je kompatibilná so všetkými telefónmi vybavenými bezdrôtovou technológiou so štandardom Qi, ktoré sú touto technológiou vybavené priamo z výroby, alebo si k nim dokúpite kompatibilné odporúčané príslušenstvo.

BEZPEČNÝ A ÚČINNÝ

Nabíjačka disponuje detekciou cudzích predmetov, ochranou proti prehriatiu, ochranou proti vstupnému prepätiu a ochranou výstupu pred nadprúdom. Ak na nabíjací stojanček položíte kovové alebo magnetické predmety, ktoré nepodporujú bezdrôtové nabíjanie, nabíjanie sa preruší a LED signalizácia začne pravidelne blikať. Pri dosiahnutí 100 % kapacity batérie telefónu nabíjacia podložka udržuje telefón plne nabitý.
 

Parametre:

Vstup: DC 5 V/2 A, 9 V/1,8 A
Výstup: DC 5 – 9 V/1 – 2 A
Pracovná frekvencia: 110 – 205 kHz
Pracovná vzdialenosť: 4 – 10 mm
Účinnosť nabíjania: > 72 %
Rozmery produktu: 72 × 83,4 × 122,6 mm
 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.