Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YCU 503 BK

MFi certifikovaný synchronizačný a nabíjací Lightning kábel vďaka krútenému vyhotoveniu zaberie minimum miesta a je preto vhodný napr. do automobilu. Kábel je vhodný pre všetky výrobky Apple s konektorom Lightning (iPad, iPhone a iPod). Kovový konektor Lightning je navrhnutý tak, aby vyhovoval väčšine puzdier a krytov používaných pre zariadenia značky Apple.

Rýchlosť prenosu dát: až 480 Mb/s
Nabíjací prúd: až 9 V/3 A
Výkon: až 27 W
Konektor: USB C/Lightning
Minimálna dĺžka: 0,4 m
Maximálna dĺžka: 1,5 mZobraziť celý popis

Krútený synchronizačný a nabíjací Lightning kábel

Odolný proti zamotaniu
Certifikované Mfi
Hliníkový plášť a nylonový oplet kábla
MFi certifikovaný synchronizačný a nabíjací Lightning kábel vďaka krútenému vyhotoveniu zaberie minimum miesta a je preto vhodný napr. do automobilu. Kábel je vhodný pre všetky výrobky Apple s konektorom Lightning (iPad, iPhone a iPod). Kovový konektor Lightning je navrhnutý tak, aby vyhovoval väčšine puzdier a krytov používaných pre zariadenia značky Apple. Obojstranná konštrukcia USB konektora typu C vám pomáha pri pripájaní vašich zariadení bez ohľadu na to, ktorá strana je hore alebo dole. Dokonalý hliníkový plášť a odolný nylonový oplet zaistia odolnosť, flexibilitu a dlhú životnosť kábla.

Rýchlosť prenosu dát: až 480 Mb/s
Nabíjací prúd: až 9 V/3 A
Výkon: až 27 W
Konektor: USB C/Lightning
Minimálna dĺžka: 0,4 m
Maximálna dĺžka: 1,5 m

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.