Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YCU C102 BE

Cez synchronizačný a nabíjací USB C kábel s výstupným výkonom až 60 W môžete nabíjať mobilný telefón, notebook a iné elektronické zariadenia disponujúce USB C konektorom. Maximálny výstupný výkon 20 V/3 A (60 W) umožňuje nabiť váš notebook vo veľmi krátkom čase. Synchronizujte svoje dáta maximálnou prenosovou rýchlosťou 480 Mbps.

Rýchlosť dát: až 480Mbps
Nabíjací prúd: až 20 V/3A
Výkon: až 60W
Konektor: USB C 2.0/USB C 2.0
Dĺžka: 2mZobraziť celý popis

2.0 USB C – USB C synchronizačný a nabíjací kábel

Výstupný výkon až 60 W
Obojstranná konštrukcia typu C
Hliníkový plášť a nylonový oplet kábla
Cez synchronizačný a nabíjací USB C kábel s výstupným výkonom až 60 W môžete nabíjať mobilný telefón, notebook a iné elektronické zariadenia disponujúce USB C konektorom. Maximálny výstupný výkon 20 V/3 A (60 W) umožňuje nabiť váš notebook vo veľmi krátkom čase. Synchronizujte svoje dáta maximálnou prenosovou
rýchlosťou 480 Mbps. Obojstranná konštrukcia USB konektora typu C vám pomáha pri pripájaní vašich zariadení bez ohľadu na to, ktorá strana je hore alebo dole. Dokonalý hliníkový plášť a odolný nylonový oplet zaistia odolnosť, flexibilitu a dlhú životnosť kábla.

Rýchlosť dát: až 480Mbps
Nabíjací prúd: až 20 V/3A
Výkon: až 60W
Konektor: USB C 2.0/USB C 2.0
Dĺžka: 2m

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.