Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YGC 300RGB STARDUST

Zatiaľ nehodnotené

Herná stolička STARDUST, RGB podsvietenie s diaľkovým ovládačom, PU koža a výplň z tvarovanej peny, Pevný kovový rám a stabilná päťramenná základňa

Zobraziť celý popis

45015755_1

Herné kreslo Yenkee YCG 300RGB STARDUST

  • ergonomické herné kreslo
  • farebné podsvietenie s diaľkovým ovládačom
  • vysoká odolnosť vďaka oceľovému rámu
  • maximálne pohodlie vďaka čalúneniu zo studenej peny
  • veľké množstvo nastavení pre individuálne prispôsobenie
45015755_2

Kráľovské posedenie

Správne držanie tela je dôležitý faktor pre každého hráča, ktorý chce podať ten najlepší herný výkon. V hernom kresle Yenkee YCG 300RGB Stardust sa budete cítiť maximálne pohodlne aj po naozaj dlhom hernom maratóne. Rám sedačky z robustnej ocele, ktorá unesie až 120 kg, vám bude vždy dostatočnou oporou. Herné kreslo je vypolstrované za studena tvarovanou penou s otvorenými pórmi. Tento materiál zaisťuje vysokú priedušnosť a je tvarovo trvanlivý. Nylónové kolieska, ktoré sú potiahnuté vrstvou polyuretánu, garantujú tichý a plynulý pohyb. Akonáhle sa raz posadíte do herného kresla YCG 300RGB Stardust, už sa nebudete chcieť nikdy zdvihnúť.

45015755_3

Dizajnové RGB LED podsvietenie

Úžasnú hernú atmosféru vám pomôže navodiť LED podsvietenie herného kresla Stardust. Môžete použiť jeden z mnohých prednastavených režimov, alebo si podsvietenie herného kresla ľubovoľne prispôsobiť pomocou diaľkového ovládača. Je možné upravovať farby, rýchlosť a intenzitu podsvietenia. Usadení v hernom kresle Yenkee YCG 300RGB Stardust zažijete hranie vašich obľúbených hier v úplne novom svetle.

Nastavení na míru

Výšku sedačky herného kresla Yenkee YCG 300RGB Stardust je možné nastaviť od 44 až do 55 cm. S úpravou výšky vám pomôže plynový zdvíhací systém triedy 4. Pre neposedných hráčov má herné kreslo hojdací mechanizmus, ktorý umožňuje hojdanie dozadu až o 15 stupňov. Operadlo herného kresla Stardust je možné nastaviť v uhle od 90 do 150 stupňov. Pre ideálne držanie tela je k dispozícii bedrová opierka a opierka hlavy. Obe dve opierky je možné si prispôsobiť pomocou elastických pásov. Pre maximálne pohodlie vašich paží sú lakťové opierky polstrované. A k tomu je možné si u nich nastaviť výšku a dĺžku.

 

Pas_obrazku

Hojdací mechanizmus

Pas_obrazku

Operadlo nastaviteľné v uhle od 90 do 150 stupňov

Príkon: USB 5V DC / 2,1A
Materiály: PU koža odolná voči poškriabaniu
Výplň: za studena tvarovaná pena
Mechanizmus: Páka (motýlik)
Lakťová opierka: 3D nastavenie
Plynové zdvíhacie zariadenie: Trieda 4
Materiál základne: kov
Veľkosť koliesok: 60 mm
Materiál koliesok: nylonové jadro pokryté jemným polyuretánom
Nastavenie opierky chrbta: 90° - 150° (hojdanie 90° - 105°)
Výška sedadla: od 44 do 51 cm
Kapacita zaťaženia: 120 kg