Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YHS 01WH stojan sluchadlá 2v1

2 v 1 záves a stojan je perfektným riešením na bezpečné a pohodlné uloženie vašich slúchadiel. Vďaka nalepovacej klznej lište môžete vešiak namontovať na stenu alebo akýkoľvek iný zvislý povrch bez vŕtania alebo ho jednoducho použiť ako stojan s malou, decentnou, ale dobre vyváženou a protišmykovou základňou. Výška stojana je optimalizovaná tak, aby zodpovedala väčšine slúchadiel bez ohľadu na to, či ide o audio alebo herné slúchadlá. Stojan je vhodný pre slúchadlá s výškou do 23 cm.
Zobraziť celý popis

Vešiak a stojan na slúchadlá 2 v 1

Stojan a vešiak v jednom
Stabilná protišmyková základňa
Odnímateľný držiak na stenu
2 v 1 záves a stojan je perfektným riešením na bezpečné a pohodlné uloženie vašich slúchadiel. Vďaka nalepovacej klznej lište môžete vešiak namontovať na stenu alebo akýkoľvek iný zvislý povrch bez vŕtania alebo ho jednoducho použiť ako stojan s malou, decentnou, ale dobre vyváženou a protišmykovou základňou. Výška stojana je optimalizovaná tak, aby zodpovedala väčšine slúchadiel bezohľadu na to, či ide o audio alebo herné slúchadlá. Stojan je vhodný pre slúchadlá s výškou do 23 cm.

Výška stojana: 23,5 cm
Rozmery základne: 6 × 7,5 cm
Materiál: ABS/hliník
Hmotnosť: 166 g

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.