Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YSM 01

Stolný kovový držiak vhodný pre mobilné telefóny a tablety do maximálnej veľkosti uhlopriečky 7", ideálny sklon a výšku nastavíte vďaka dvom polohovateľným kĺbom, držiak je možné zložiť do vodorovnej polohy vhodnej na prepravu. 

Zobraziť celý popis

MKT_obr

Držiak pre telefón YENKEE YSM 01

  • pozorovací uhol až 270 °
  • ergonomicky skladný
  • praktické protišmykové podložky zo silikónu
  • odolný materiál zaisťujúci stabilitu
MKT_obr

Opora, ktorej môžete veriť

Unikátny držiak pre telefóny YENKEE YSM 01 oceníte nielen ako praktickú pomôcku na váš stôl ale predovšetkým predstavuje spoľahlivého opatrovníka pre inteligentné zariadenia. Jeho kľúčová vlastnosť spočíva v prívetivej flexibilnosti pozorovacieho uhla, ktorý je možné prostredníctvom polohovateľných kĺbov nastaviť až na 270 °, vďaka čomu si môžete prispôsobiť dobrú čitateľnosť vášho telefónu ako aj svoje pohodlie pri pracovných záležitostiach aj surfovaní internetu. Zásluhou zliatiny hliníka z ktorej je YENKEE YSM 01 vyrobený, má prepožičanú prirodzenú odolnosť a efektívne tak vášmu zariadeniu poskytne stabilné útočisko. Umožňuje mu to zároveň udržať telefóny aj tablety až do uhlopriečky 7“.

MKT_obr

Odolný, praktický a skladný

YENKEE YSM 01 naviac disponuje silikonovými protišmykovými podložkami ktoré spoľahlivo eliminujú akékoľvek riziko spojené s poškriabaním vášho stola aj displeja daného telefónu či tabletu. Bezpečnosť a ergonómiu, ktorú vášmu šikovnému zariadeniu držiak poskytne, zaisťuje jeho prepracovaný dizajn, ktorého zásluhou sa stáva ladne skladným a je možné si ho tak so sebou brať ako do práce, tak na cesty. Praktická konštrukcia taktiež prepožičiava YENKEE YSM 01 efektívnu možnosť dobíjania daného zariadenia zásluhou otvorov pre káble.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Kovový držiak skladací

Nastaviteľná výška a náklon

Vhodný pre mobilné telefóny a tablety do veľkosti uhlopriečky 7"

 2 polohovateľné kĺby 

farba sivá

ROZMERY

Rozmery 64 x 77 x 103 mm

Hmotnosť 80g

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.