Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YSM 501MG

Magnetický držiak telefónu do vetracích otvorov, nastavenie uhla, veľkosť magnetu: priemer 33mm, vhodný pre: hrúbku mriežky 1,5 až 3,5 mm

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Yenkee YSM 501MG

Yenkee YSM 501MG

Magnetický držiak telefónu do vetracích otvorov

  • Pohodlné použitie
  • Nastavenie uhla
  • Žiadne obmedzenie veľkostí

Univerzálny magnetický držiak telefónu do vetracích otvorov je vďaka možnosti otočenia o 360° a nastaviteľnému uhlu pre optimálne zobrazenie displeja perfektným riešením do auta. Držiak je navrhnutý pre spoľahlivé pripevnenie k mriežke vetracích otvorov v aute. Pre bezpečné a stabilné pripevnenie k mriežke akejkoľvek hrúbky môžete pomocou dvojpolohovej páky nastaviť tlak sily zovretia. Držiak používa vstavané magnety pre pevné a bezpečné pripevnenie vášho zariadenia. Polarita magnetov je nastavená tak, aby nedochádzalo k negatívnemu ovplyvneniu funkcií pripevneného zariadenia. Sú použité prvotriedne materiály pre ochranu vášho telefónu a vetracích otvorov pred poškriabaním alebo poškodením. Príslušenstvo požadované na správne použitie je súčasťou balenia.

Špecifikácia:
Veľkosť magnetu: priemer 33mm
Vhodný pre: hrúbku mriežky 1,5 až 3,5 mm

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.