Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YSM 610

Automatický držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním Qi. Ovládanie jednou rukou, plne automatické zamykanie, rýchle bezdrôtové nabíjanie 10 W.
 

Zobraziť celý popis

Yenkee_držák

Voľnosť hrá prím

Som plne automatický držiak do auta s certifikovaným bezdrôtovým nabíjaním Qi a podporou rýchleho nabíjania s maximálnym výkonom až 10W. Som vhodný do všetkých automobilov vďaka trom spôsobom uchytenia. Ľahko ma prisaješ na sklo alebo umiestniš do ventilácie auta. Umožním ti nabíjať tvoj smartfón za cesty bez akýchkoľvek ťažkostí. Ovládaj ma jednou rukou a uži si voľnosť z jazdy.

Yenkee_držák

Ako to funguje?

Je to jednoduchšie, než by si si dokázal predstaviť. Telefón nemusí mať žiadne pliešky ani samolepky a vkladanie aj vyberanie prebieha automaticky. Som praktické zariadenie ktoré v sebe kombinuje automatický držiak do auta a bezdrôtovú Qi nabíjačku. Som flexibilný a mám mnoho možností polohovania. Dotykové postranné tlačidlá ovládajú čeľuste držiaka a umožňujú manipulovať s držiakom jednou rukou.

Yenkee_držák

Objavuj

Súčasťou balenia sú dva druhy uchopenia. Môžeš ma použiť na uchopenie do vetracích otvorov alebo na palubnú dosku prípadne na čelné sklo automobilu. Môj polohovateľný držiak s upevnením na sklo/palubnú dosku umožňuje nastavenie polohy telefónu do potrebnej výšky a vzdialenosti podľa tvojich požiadaviek tak, aby pre teba ovládanie bolo úplne komfortné.

Yenkee_držák

Budúcnosť nabíjania

Skús bezdrôtové nabíjanie s podporou rýchleho nabíjania s výkonom 7,5W a 10W. Vďaka inteligentnému čipu rozpoznám tvoje zariadenie a spustím nabíjanie s opimálnym výkonom. Že to znie geniálne? Na dosiahnutie špičkového výkonu a rýchleho nabíjania stačí pripojiť k nabíjačke adaptér s technológiou QC 2.0 prípadne QC 3.0 a môžeš frčať.

Yenkee_držák

Komfortná obsluha

Polohovateľný držiak s upevnením na sklo/palubnú dosku umožňuje nastavenie polohy telefónu do potrebnej výšky a vzdialenosti podľa požiadaviek vodiča.

Vstup: 5 V/2 A, 9 V/1,67 A, USB C
Výstup: 5 V/1 A, 9 V/1,2 A
Štandard produktu: Qi
Nabíjacia vzdialenosť: ≤ 10 mm
Účinnosť nabíjania: ≤ 80 %
Hmotnosť: 350 g
Rozmery: 114 × 72,5 × 58 mm
Materiál: ABS + PC
Nabíjací USB C kábel súčasťou príslušenstva
Dĺžka kábla: 1 m

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.