Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Žehličky na vlasy s ionizátorom

Ionizačná žehlička na vlasy sa stane vašou záchranou, kedykoľvek to budete potrebovať. Vhodná je na všetky typy vlasov, ktoré zároveň chráni pred poškodením a dodáva im vysoký lesk. Čím sú žehličky na vlasy s ionizátorom výnimočné a podľa čoho sa rozhodovať pri výbere konkrétnej žehličky?

 

Výhody

+účes ako od profesionálneho kaderníka

+vhodná na všetky typy vlasov

+proces ionizácie zabraňuje vzniku statickej elektriny

+vlasom dodá lepší vzhľad, pevnosť a vysoký lesk

Dokonale vyžehlen vlasy vďaka procesu ionizcie.

Žehličky na vlasy s ionizátorom vyberajte podľa týchto kritérií

V porovnaní s klasickou žehličkou na vlasy sa ionizačná žehlička na vlasy odlišuje procesom ionizácie. Počas tohto procesu dochádza k vytvoreniu a presunu záporných iónov priamo do vlasov, vďaka čomu sú kladne nabité ióny neutralizované, čo má pozitívny vplyv na vysúšanie vlasov a ich lámavosť.

Aby ste boli čo najviac spokojný, mali by ste pri výbere žehličky na vlasy s ionizátorom zohľadniť viacero parametrov:

 • veľkosť a materiál žehliacich doštičiek
 • možnosť žehlenia mokrých vlasov
 • keratín
 • funkcie

Žehlička na vlasy s ionizátorom a veľkosť jej žehliacich doštičiek

Rozdiel je najmä v tom, či budete žehličkou na vlasy s ionizátorom narovnávať krátke alebo dlhé vlasy. Na výber sú:

 • široké žehliace doštičky
 • úzke žehliace doštičky

Široká žehliaca doštička s ionizáciou si skvelo poradí s dlhými vlasmi, ale aj kučerami. Širšia žehliaca plocha umožňuje žehlenie väčšieho množstva vlasov súčasne, ťažšie sa s ňou však vytvárajú vlny. Úzke žehliace doštičky sa odporúčajú na žehlenie krátkych vlasov, ale aj na jemné a citlivé vlasy. Vďaka úzkej žehliacej ploche si viete vlasy nielen vyžehliť, ale aj narovnať.

Aj materiál žehliacich doštičiek je dôležitý

Žehličky na vlasy s ionizátorom môžu mať žehliace doštičky vyrobené z keramiky, turmalínu, titánu alebo ich kombinácie. Poradíme vám, aké sú medzi nimi najväčšie rozdiely:

 • Keramika - teplo sa krásne rozprestiera po celom povrchu žehliacich doštičiek, vďaka čomu nedochádza k teplotným výkyvom.
 • Turmalín výborne hydratuje vlasy, kvôli čomu je odporúčaný najmä na krepovité a poškodené vlasy s ktorými si veľmi dobre poradí.
 • Titán rýchlo sa zahrieva a je veľmi odolný voči poškriabaniu, vhodný pre všetky typy vlasov.

Žehlička na vlasy s ioniztorom si hravo porad aj s kučerami.

Žehlenie mokrých vlasov nie je problém

Žehlička na vlasy s ionizátorom môže disponovať aj špeciálnou užitočnou funkciou, ktorá umožňuje žehlenie čerstvo umytých alebo vlhkých vlasov. Vďaka tejto funkcii tak vlasy nielen usušíte, ale aj narovnáte, a to bez akéhokoľvek poškodenia.

Žehlička na vlasy s ionizátorom - výhody keratínu

Jednou z bonusových funkcií, ktoré môže mať žehlička na vlasy s ionizátorom je práve keratín. Ten výrazne ovplyvňuje kvalitu vašich vlasov, stará sa o ich zdravý vzhľad a rast. Ak sú žehliace doštičky napustené keratínom, vlasy sú pri žehlení vyživované, pretože keratín preniká do hĺbky vlasu, vďaka čomu posilňuje jeho štruktúru. Keratín podporuje tvorbu ochranného vlasového vlákna, ktorý chráni vlasy pred poškodením.

S zkou žehličkou na vlasy jednoduchie vytvarujete jemn vlnky.

Funkcie, ktoré vám zjednodušia používanie žehličky na vlasy s ionizátorom

Vaša nová žehlička na vlasy s ionizátorom môže mať niekoľko praktických funkcií, ktoré oceníte pri pravidelnom používaní. Medzi najčastejšie funkcie patrí:

 • LED displej ktorý zobrazuje informácie o aktuálnej teplote žehličky a jej nahriatí.
 • Turbo Boost umožňuje veľmi rýchle zohriate žehličky.
 • Automatické vypnutie - žehlička na vlasy s ionizáciou sa sama po niekoľkých minútach vypne, akonáhle ju prestanete používať.
 • Uzamykateľný kĺb klieští zjednodušuje používanie a najmä skladovanie žehličky na vlasy s ionizátorom.
 • Cestovné puzdro slúži k uskladneniu žehličky v prípade, že ju zrovna nepoužívate.

Žehličky na vlasy sú cenovo dostupné pre každého a umožňujú dokonalé narovnanie vašich vlasov. Objavte všetky žehličky na vlasy na našom webe, porovnajte si ich funkcie a vyberajte z bohatej ponuky rôznych modelov.

14 €
80 €
Všetky filtre

14 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.