Bialetti

Spoločnosť Bialetti Industrie pôsobí vo výrobe a marketingu domácich potrieb, najmä so značkou Bialetti na trhu s kávovými výrobkami, ako sú tradičné kávovary, elektrické kávovary, elektrické kávovary na espresso a rad kávy v kapsulách. Značka sa tiež zaoberá výrobou špičkového riadu a doplnkov na výrobu cestovín. Značky Aeternum, Rondine a CEM sa zameriavajú na segment kuchynského riadu a kuchynských doplnkov. Obchodné oddelenie spoločnosti Bialetti Industrie pokrýva všetky hlavné trhy a funguje prostredníctvom ústredia v Coccaglio v provincii Brescia a prostredníctvom významnej obchodnej kancelárie vo Francúzsku (Paríž). Skupina, ktorá sa v priebehu rokov vyznačovala vysokým stupňom inovácií a kvality svojich výrobkov, ako aj používaním nových materiálov a technológií, je prítomná s vlastnými výrobnými zariadeniami a talianskou odbornosťou v Taliansku, Rumunsku a Turecku, kde je aj pobočková predajňa.
 
bialetti.com

Kategórie a produkty značky Bialetti

Produkty značky Bialetti

Máte vybrané:
BIALETTI
Moka kanvička  

Kávovar pre tých, ktorí preferujú jemnejšie druh kávy, a elegantný a moderný dizajn, je kávovar Indukcia ideálnym riešením. Kávovar je vhodný pre použitie na indukčnom variči.

34,99 € Kúpiť
Bežná cena: 35,99 €
Dostupné do 1-2 dní
Moka kanvička  

Kávovar, Moka Express

23,99 € Kúpiť
Bežná cena: 24,99 €

Centrálny sklad 2 ks

Moka kanvička  

Kávovar, Moka Express je jeden z najvydarenejších talianskych dizajnov minulého storočia. Vďaka ideálnemu osmibokému tvaru, ktorý umožňuje dokonale šíriť teplo, a materiálu pre kávovary - hliníka - si už po...

25,99 € Kúpiť
Bežná cena: 26,99 €
Centrálny sklad 0 ks