Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

8K televízory

8K televízory ponúkaju rozlíšenie 7860 x 4320 pixelov, ktoré je štyrikrát väčšie ako pri 4K UHD TV a 16x väčšie ako pri FULL HD televízore. Revolučná novinka v podobe 8K rozlíšenia navždy zmenila zážitok zo sledovania televízie. Ostré detaily, dokonalé farby a reálne zobrazenie sú hlavnými dôvodmi prečo sú 8K televízory najlepšie na trhu. 

 

Výhody 8K televízora 

Zistite aké výhody majú nové 8K televízory a nechajte sa presvedčiť o jeho kvalitách. 

  • Dokonalé rozlíšenie vďaka štvornásobnému počtu pixelov (viac ako 33 miliónov) v porovnaní so 4K rozlíšením (8,3 milióna). 
  • Obrovské rozmery uhlopriečky, 8K televízory sú dostupné aj vo veľkosti 85” (cca. 215 cm).
  • Ucelený obraz aj pri pohľade z blízka.
  • Vysoká rýchlosť snímok, bohaté a jasnejšie farby.
  • Režim Ambient Mode je interaktívne pozadie, vďaka ktorému váš 8K TV počas toho, ako je vypnutý splynie s okolím a čierna obrazovka nebude rušivým prvkom domácnosti. 
  • Technológia upscaling rieši nedostatok obsahu v 8K rozlíšení a prostredníctvom využitia umelej inteligencie dokáže materiál v nižšom rozlíšení prerobiť na približnú úroveň 8K. 

Jednou z mála nevýhod 8K televízorov je ich malá ponuka, pretože rozlíšenie 8K zatiaľ neponúkajú všetci výrobcovia televízorov. Tento problém je však len dočasný a očakáva sa, že s 8K televízormi prídu v nasledujúcich rokoch aj ďalší predajcovia, čím by sa mohli stať viac cenovo dostupnými.

8K televzor vs vtiahne do deja

8K televízory vs. 4K TV

Len nedávno bol celý svet nadšený zo 4K rozlíšenia, ktoré je v súčasnosti štandardom vo väčšine nových modelov televízorov. Rozlíšenie 4K televízora je 3840 x 2160 pixelov a jednou z jeho hlavných výhod je množstvo materiálu (filmov, seriálov), ktoré sú natočené v 4K rozlíšení. 

Obrazovka 8K TV je tvorená väčším počtom pixelov, ktoré sú hustejšie osadené čo vo výsledku prináša realistickejšie zobrazenie a dokonalý obraz. Vďaka obrovskému počtu pixelov môžete stáť priamo pred televízorom, ale nebudete vidieť jednotlivé pixely. 

1 899 €
1 899 €
55 " .
55 " .
138 CM
138 CM
Všetky filtre

1 produkt

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.