Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

AEG chladničky s mrazničkou

Chladničky s mrazničkou AEG prinášajú šikovné technologické riešenia, ktoré zabezpečujú optimálnu trvanlivosť a pohodlie v každej domácnosti. Vyberte si chladničku, ktorá sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a individuálnym potrebám. Či preferujete väčšiu chladiacu kapacitu alebo skôr objemnejšiu mrazničku, AEG chladničky s mrazničkou vám ponúkajú viacero možností tak, aby splnili všetky vaše požiadavky.

Objavte všetky chladničky s mrazničkou AEG

Objavte širokú paletu chladničiek od značky AEG, ktoré sa stávajú nenahraditeľným partnerom v každej domácnosti. S rôznymi vyhotoveniami a modelmi máte možnosť si vybrať ideálnu chladničku podľa svojich individuálnych potrieb.

 • AEG chladnička s mrazničkou voľne stojaca - klasický a spoľahlivý variant s inteligentnými funkciami a technológiami, zabezpečujúci dlhú trvanlivosť potravín. Variabilita pri umiestnení dáva flexibilitu vo vašej kuchyni.
 • AEG americká chladnička - s vysokou flexibilitou usporiadania a obrovskou kapacitou až 370 litrov je ideálna pre väčšie rodiny. Je dostupná v rôznych veľkostiach a dizajnoch.
 • AEG vstavaná chladnička - s extra vertikálnym priestorom a špeciálnymi zásuvkami pre rôzne typy potravín dokonale zapadne do vstavanej kuchyne a splynie s kuchynskou linkou.
 • Mini AEG chladnička - okrem bežných modelov nájdete aj mini vyhotovenia a vinotéky pre milovníkov vín, ktoré poskytujú štýlové a praktické riešenia.

AEG chladnička s mrazničkou.

Aké funkcie má chladnička s mrazničkou AEG?

Vstúpte do sveta pokrokových inteligentných technológií s chladničkami s mrazničkou od AEG, kde spojenie elegancie a praktických funkcií zabezpečuje optimálnu úroveň efektivity pre vašu domácnosť. Chladničky s mrazničkou AEG sa vyznačujú unikátnymi riešeniami, ktoré nielenže znižujú spotrebu energie, ale tiež predlžujú trvanlivosť potravín a udržujú ich čerstvosť.

 • TwinTech® No Frost - unikátna technológia eliminuje tvorbu námrazy v chladničke a udržuje optimálnu vlhkosť. Okrem toho kombinovaná chladnička AEG s touto funkciou zabezpečuje dlhšiu čerstvosť potravín a minimalizuje stratu vody, čím chráni ich kvalitu.
 • Technológia MultiFlow - udržuje stabilnú teplotu a vlhkosť v chladničke. Studený vzduch distribuuje rovnomerne do každého kúta vďaka čomu chráni AEG chladnička s mrazničkou potraviny pred premrznutím alebo prehriatím.
 • Funkcia Coolmatic - rýchle a krátke zníženie teploty chladničky na chladenie novovložených potravín je ideálna po nákupe, keďže zabezpečuje rýchle a účinné chladenie.
 • Dotykové ovládanie Dual Touch - LED displej umožňuje jednoduché nastavenie teploty a ďalších funkcií, umožňujúc presné prispôsobenie prevádzky chladničky podľa individuálnych potrieb.
 • Technológia ColdSense - chladnička s mrazničkou AEG s automatickým regulovaním a vyrovnávaním teploty po otvorení dverí, zabráni zohriatiu potravín a zabraňuje ich predčasnému pokazeniu a zvyšuje ich trvanlivosť.
 • Moderné LED Osvetlenie - osvetlenie s mäkkým diskrétnym svetlom zabezpečuje rovnomerné a úsporné osvetlenie v chladničke. Oproti tradičným žiarovkám prispieva k účinnejšej energii a vytvára príjemnú atmosféru.

Chladnička s mrazničkou AEG a jej šikovné vnútorné rozloženie

Vďaka inteligentným riešeniam je každodenné usporiadanie potravín s chladničkami AEG nielen pohodlné, ale aj prispôsobiteľné podľa vašich aktuálnych potrieb, čím vám poskytuje optimálnu kontrolu nad zachovaním čerstvosti a kvality vašich obľúbených potravín.

Inovatívne zásuvky a šikovné riešenia posúvajú hranice v zachovaní čerstvosti potravín a pohodlnosti ich usporiadania.

 • AEG chladničky mrazničkou s CustomFlex® ponúkajú revolučné riešenia vo forme flexibilných zásuviek a priehradiek, ktoré môžete jednoducho prispôsobiť podľa aktuálneho obsahu a nákupu.
 • Zásuvka Extra Chill - je špeciálne navrhnutá na udržiavanie nižšej teploty, čím zabezpečuje dlhšiu čerstvosť a výdrž vašich obľúbených syrov, údenín a rýb.
 • Zásuvka UltraFresh+ - je určená pre zeleninu a výrazne zvyšuje jej trvanlivosť. Chladnička s mrazničkou AEG vďaka tejto špeciálnej zásuvke eliminuje prebytočnú kondenzáciu a špeciálny filter účinne bráni predčasnej oxidácii, čo znamená, že vaša zelenina zostane dlhšie čerstvá a plná života. Poličky FlexiShelf - chladničky s mrazničkou AEG s poličkami FlexShelf sú ďalším skvostným prírastkom, umožňujúcim zložiť ich na polovicu a vytvoriť tak vertikálny priestor pre vysoké nádoby alebo fľaše.
 • Kombinované chladničky AEG MultiSpace sú vybavené dodatočným priestorom v najvrchnejšej poličke.

Vntorne rozloženie polc v chladničke s mrazničkou AEG.

Aké parametre sledovať pri výbere chladničky s mrazničkou AEG?

Pri výbere chladničky s mrazničkou AEG je dôležité venovať pozornosť niekoľkým kľúčovým parametrom a vlastnostiam, ktoré zabezpečia efektívnosť a praktickosť spotrebiča.

 • Energetická trieda – najúspornejšie kombinované chladničky AEG sú označené energetickou triedou C a menej úsporné modely sú označené energetickou triedou F.
 • Úžitkový objem - AEG ponúka modely s rôznym objemom, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a najčastejšie sa jedná o úžitkový objem mrazničky okolo 90 litrov a o úžitkový objem chladničky cca 200 litrov (v závislosti od modelu).
 • Klimatická trieda sa môže líšiť medzi modelmi, ale AEG ponúka kombinované chladničky s klimatickými triedami SN, N, ST a T, pričom SN a N sú určené pre prevádzkovanie pri nižších teplotách.
 • Mraziaci výkon a výkon mrazenia chladničiek AEG sa pohybuje od cca 2 kg/deň až po viac ako 10 kg/deň, v závislosti od modelu.
 • Akumulačný čas – AEG chladničky s mrazničkou majú akumulačný čas okolo 10 hodín, čo znamená, že potraviny zostanú dlhšie zmrazené v prípade výpadku prúdu.
 • Kompresor a počet okruhov - chladničky s mrazničkou AEG disponujú lineárnym invertorovým kompresorom s 10-ročnou zárukou. Väčšina modelov má jeden okruh kompresora.
 • Hlučnosť - kombinované chladničky AEG majú mieru hlučnosti okolo 35 až 40 dB, čo znamená, že sú tichšie a menej rušivé.
 • Možnosť zmeny otvárania dverí na chladničke umožňuje prispôsobiť smer otvárania dverí podľa individuálnych potrieb a konfigurácie kuchyne.

Veľké domáce spotrebiče

Chladničky

Chladničky s mrazničkou

Chladničky s mrazničkou podľa značky

1 099 €
1 179 €
Všetky filtre

2 produkty

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.