Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Amica DRP 6412 ZCW

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA.Plynová varná retro doska Amica DRP 6412 ZCW, šírka 60 cm, farba Slonová kosť, 4 zóny, elektrické, Flame control, stabilné liatinové rošty 

Zobraziť celý popis

Pri kúpe setu spotrebičov vstavaná rúra + varná doska Amica v hodnote nad 400€ získavate po registrácii na www.amica.sk darček.

Amica-DRP6412ZCW-plynova-varna-doska

Plynová varná retro doska Amica DRP 6412 ZCW

  • plynová varná doska 4 zóny
  • WOK horák 13 cm 2,8 kW
  • elektrické zapaľovanie v každom gombíku
  • bezpečnostné poistky horákov
  • Flame control: presná regulácia plameňa
  • samostatné stabilné liatinové rošty 2x
  • trysky na propán bután súčasťou balenia
Amica-DRP6412ZCW-spolocne-varenie

Flame Control

Lepšia kontrola plameňa vďaka 9 úrovniam výkonu. Gombíkom môžete presne upraviť veľkosť plameňa podľa typu pripravených pokrmov. Menšie plameň, na úrovni 2-3, je ideálny pre dusené pokrmy, úrovne 6-7 sú optimálne pre varenie zeleniny a 8-9 pre smaženie mäsa alebo rýb.

Všetky jedlá ktoré máte radi, môžete pripraviť na plynovej varnej doske AMICA DRP 6412 ZCW. Retro dizajn varnej dosky je skutočne originálny. 

Amica-DRP6412ZCW-plynova-varna-doska-wok-horak

WOK horák

Duálny wok horák s dvojitým plameňom je vhodný pre širokú škálu potravín, a to aj vo veľkých množstvách. Predveďte sa! Buďte majstrom kuchárom vo svojej kuchyni a pripravte na Wok horáku, napríklad aj rôzne ázijské špeciality.

Liatinové rošty

Liatinové rošty sú odolné a stabilné, súčasne je veľmi ľahké ich udržiavať v čistote. Liatinové rošty zaručujú pohodlie a bezpečnosť prevádzky.

Elektrické zapaľovanie v gombíku

Plynové, kombinovaný sporák a plynové dosky Amica sú vybavené elektrickým zapaľovaním. Stačí stlačiť gombík, následne otočiť a vybraný horák sa automaticky zapáli.

Bezpečnostné poistky horákov u dosky

Pokiaľ plameň zhasne v dôsledku zaliatia horáku alebo prievanu, automatická ochrana uzavrie prívod plynu. Zamedzí sa tak nebezpečenstvu jeho úniku do priestoru.

Technické parametre

Typ varnej dosky: Plynová
Počet varných zón / horákov: 4 ks

Varné zóny
Malý horák 5,3 cm (1,0 kW)
Stredný horák 7,3 cm (1,8 kW): 2 ks
WOK horák 13 cm (2,8 kW) 

Varná doska
Flame Control 
Bezpečnostné poistky horákov u dosky 
Liatinové rošty 
Elektrické zapaľovanie v gombíku 

Farba Slonová kosť
Výška 5,2 cm
Šírka 59 cm
Hĺbka 52 cm
 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.