Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Apple watch

Pre všetkých nadšencov Apple produktov vám predstavujeme hodinky Apple Watch známe aj ako Smart hodinky, ktoré vás na prvý pohľad uchvátia svojim elegantným minimalistickým dizajnom, kvalitnými materiálmi a nepochybne tiež prepracovanými funkciami. Vďaka funkciám a senzorom sa môžete na hodinky Apple spoľahnúť nielen pri bežných denných aktivitách, ale aj pri náročných športových výkonoch. Spoľahlivý operačný systém WatchOS vám zase pravidelne prináša množstvo užitočných aktualizácii a vďaka AppStore získate aplikácie presne podľa vašich predstáv. Objavte všetky skvelé výhody hodiniek Apple Watch.


Výhody

+ vyrobené z kvalitných a odolných materiálov
+ spoľahlivý operačný systém WatchOS s pravidelnými aktualizáciami
+ obchod AppStore s množstvom aplikácií presne podľa vašich predstáv
+ funkcie, ktoré myslia na vaše zdravie a držia krok s vašim životným štýlom
+ bezpečnostné funkcie, ktoré zachraňujú životy
+ priame volanie a písanie správ z hodiniek
+ podpora bezkontaktných platieb metódy Apple Pay

Smart hodinky Apple Watch Ultra s GPS.

Dostupné modelové rady Smart Apple Watch

Aktuálne má Apple v ponuke tieto modelové rady hodiniek:

 • Apple Watch Ultra určené pre najnáročnejších užívateľov, skutočných dobrodruhov a vášnivých športovcov.
 • Apple Watch Series dostupné v najnovšej 8 sérii s vyspelými zdravotnými funkciami a senzormi.
 • Apple Watch SE – špeciálna edícia hodiniek za dostupnú cenu s množstvom výkonných senzorov a inovatívnych funkcií.
 • Apple Watch Nike pre všetkých športovcov a milovníkov pohybu. Možnosť voľby rôznych originálnych športových remienkov a ciferníkov.

Úchvatný dizajn Apple Watch hodiniek

Prvé, čo vás zaujme na Apple Watch je nepochybne ich nádherný dizajn a je tomu tak vďaka týmto vlastnostiam:

 1. Dotykové ovládanie na veľkom Retina displeji s úžasným jasom až 2 000 nitov, ktorý je vďaka funkcii Always-On displej neustále aktívny.
 2. Ciferník s titánovým krytom odolným proti poškodeniu, nečistotám a vode si môžete meniť presne podľa vašich predstáv. Či už sa rozhodnete pre minimalistický vzhľad alebo portrétnu fotografiu, prispôsobí sa miestu, na ktorom sa práve nachádzate. Špeciálnu tvár môže mať ciferník, keď ste práve v kancelárii a odlišnú verziu môže mať na doma.
 3. Odolný remienok hodiniek je prispôsobený ako na bežné nosenie tak na vytrvalostné športy. Nové Apple Watch Ultra majú remienok vyrobený až z dvoch textilných vrstiev, ktoré sú popretkávané. Dôležitým prvkom je aj spona, ktorá je vyrobená z odolného titánu a odolná voči korózii. Ďalšou špecialitou je remienok vyrobený z fluoroelastomérovej gumy, ktorá je prispôsobená aj tým najnáročnejším vodným športom. Potápači si ho môžu pohodlne navliecť aj na neoprén.

Apple Watch Ultra z leteckho titnu s remienkom prispsobenm na akkoľvek portov aktivitu.

S Apple Watch vám neunikne žiadna udalosť

Smart hodinky sú nabité množstvom funkcií, ktoré zaiste všetky využijete. Okrem toho, že vám pomôžu sledovať aktuálny čas, poslúžia tiež ako inteligentný budík, ktorý vás vie prirodzene zobudiť v ľahkom spánku alebo vás informovať kedy je ten správny čas ísť spať.
Vďaka Apple Watch nezabudnete ani na narodeniny svojich blízkych, výročia či stretnutia. Prekvapí vás tiež časovač pre umývanie rúk či informácia o fázach mesiaca.
Niet pochýb o tom, že Apple Watch sú jedinečným príslušenstvom pre všetky smartfóny iPhone. No s Apple Watch budete o všetkom informovaný aj bez toho, aby ste mali svoj iPhone neustále pri sebe. Bez mobilného telefónu môžete vďaka iPhone Watch počúvať hudbu či podcasty, prijímať hovory, či odpovedať na textové správy.
Funkcie, vďaka ktorým sú Apple Smart hodinky vyhľadávané:

 • Športové funkcie - stopky, tréningový či kuchynský časovač, krokomer, výpočet kalórii, meranie tepu, počet vystúpaných poschodí, intervalový tréning a ďalšie iné.
 • Zdravotné a bezpečnostné funkcie - monitorovanie srdcovej frekvencie, frekvencia dýchania, monitorovanie spánku, núdzové SOS volanie, detekcia nehôd a iné.
 • Volanie priamo z hodiniek – pomocou eSim môžete bez pripojenia iPhonu dvíhať prichádzajúce hovory a odpovedať na textové správy.

Apple Watch Series 4 s veľkm prehľadnm displejom.

Inteligentné hodinky Apple myslia na vaše zdravie a bezpečnosť

Jednou z najvýznamnejších funkcií Apple Watch sú bezpečnostné funkcie, ktoré vám môžu zachrániť život.

 • SOS volanie – v prípade núdze máte možnosť rýchlo kontaktovať záchrannú službu alebo kontakty, ktoré ste si zvolili ako núdzové.
 • Automatická detekcia pádu – hodinky Apple Watch okamžite privolajú pomoc akonáhle zaznamenajú pád a vy nereagujete.
 • Funkcia návratu s kompasom v hodinkách.
 • Siréna na hodinkách privolá pomoc hlasným, až 86 dB zvukovým signálom. Je ju počuť až do 180 metrov.
 • Detekcia autonehody – Apple Watch hodinky vás informujú o nehode na cestách a v prípade potreby privolajú pomoc.

Apple Watch Series 4 s veľkm prehľadnm displejom.

Perfektné športové výkony vďaka Apple Watch

Hodinky Apple Watch sú ako stvorené do extrémneho prostredia. Sľubujú odolnosť voči vode do 100 m a voči prachu podľa normy IP6X a nezradia vás či mrzne alebo je spaľujúca horúčava. Smart hodinky Apple odolajú teplotám -20 °C až 55 °C.

Významnou aplikáciou pre všetkých potápačov je Oceanic+, ktorá je vybavená plnohodnotným potápačským počítačom. Aplikácia vznikla v spolupráci s renomovanými inovátormi technológií v oblasti potápania, Huish Outdoors, a prináša funkcie ako pre rekreačné potápanie tak pre freediving až do hĺbky 40 metrov.
Senzory a funkcie Apple Watch, ktoré vás nezradia pri akomkoľvek športe:

 • Funkcia Bežecká technika, ktorá do detailov myslí na vaše pohodlie počas behu. Informuje o dĺžke kroku, dobe kontaktu so zemou či vertikálnej oscilácii. Pre ešte lepšiu predstavu o efektívnosti vášho behu vás Apple hodinky informujú o okamžitej záťaži.
 • Dvojfrekvenčná GPS anténa prináša presné informácie o vašej polohe a sleduje záznamy trasy.
 • Výškomer, ktorý je neustále aktívny.
 • Hĺbkomer so snímačom teploty vody meria hĺbku až do 40 metrov pod hladinou.
 • Senzor okolitého svetla monitoruje a prispôsobuje intenzitu displeja okolitému svetlu.
 • Gyroskop s vysokým dynamickým rozsahom.
 • Kompas s funkciou návrat. Jediným stlačením tlačidla označíte svoju aktuálnu polohu a kompas sa už postará o váš bezpečný návrat.
 • Výdrž batérie - pri bežnom používaní vydrží až 36 hodín, v úspornom režime až 60 hodín.
279 €
999 €
Všetky filtre

41 produktov

Zobraziť ďalších 17
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.