Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

BOSCH kuchynské roboty

Kuchynských spotrebičov, ktoré s varením a pečením pomáhajú je dnes na trhu veľa. Ak chcete spoľahlivosť a presnosť stavte na kuchynské roboty Bosch. Zamilujete si ich kvalitu.
Spoľahnite sa na kuchynské roboty Bosch. Vyberiete si rovnako dobre ak hľadáte menšieho a kompaktnejšieho kuchynského pomocníka, ale aj vtedy, ak potrebujete všestranného robota s množstvom funkcií.

Kuchynsk robot Bosch s nerezovou ndobou a metličkou na mieanie vajec.

Kuchynské roboty Bosch nie sú určené len na miešanie či miesenie cesta. Ponúkajú množstvo bežných i menej obvyklých funkcií. Všetko však záleží na tom, čo konkrétny kuchynský robot Bosch ponúka a samozrejme aj od vašich potrieb.

Kuchynské roboty Bosch zo série MUM

  • Bosch MUM 4: Model pre začiatočníkov. Motor pracuje s príkonom 500 W a umožňuje voľbu jednej zo štyroch rýchlostí. K dispozícii je tiež parkovacia pozícia a planetárne miešanie. Multifunkčné rameno možno nastaviť do troch stupňov pohonu v rozdielnych polohách. V prítomnej plastovej nádobe s objemom 3,9 litrov je možné spracovávať až 2,7 kilogramov cesta.

Kuchynsk robot Bosch zo srie MUM 4.

  • Bosch MUM 2: najkompaktnejší kuchynský robot Bosch so všestranným využitím. Malý, ale neuveriteľne šikovný. Má silnejší motor s príkonom 700 W alebo až 900 W. Pri objeme misy 3,8 litra zvládne perfektne spracovať väčšie množstvo cesta - 2,4 kilogramu piškótového alebo 1,7 kilogramu kysnutého. Cenovo patrí k zlatej strednej ceste. Príslušenstvo vás tiež určite poteší. Cukrárska sada obsahuje miešaciu metlu, šľahaciu metlu a hnetací hák. Okrem toho určite využijete aj mlynček na mäso, lis na citrusy, krájač, alebo mixér s objemom 1,25 litra.

Kuchynsk robot Bosch zo srie MUM 4.

  • Bosch MUM 5: tento kuchynský robot Bosch je pre náročnejších užívateľov. Okrem atraktívneho dizajnu má aj výkonný motor so silou 1 000 W. Vo veľkej nerezovej nádobe s obsahom 3,9 litra bez problémov pripravíte väčšie množstvo cesta. Všetko správne zamieša 3D planetárny systém. Na miešanie slúži 7 rýchlostných stupňov. K lepším možnostiam miešania prispieva multifunkčné rameno. Tu môžete v rozdielnych polohách nastaviť tri ďalšie stupne pohonu. Príslušenstvo je vložené do taštičky, aby bolo všetko vždy po ruke. Dokúpiť si k nemu môžete mixér, šľahač na zmrzlinu, mlynček na mäso, alebo lis na citrusy.

Kuchynsk robot Bosch zo srie MUM 4.

 

  • Bosch MUM 9 Optimum: vysoké požiadavky na kvalitu určite splní Bosch robot Optimum. Silný príkon 1 400 W, nadstavce miešajúce 3D planetárnym systémom, veľká nerezová misa s objemom 5,5 litra a k dispozícii je ešte 7 rýchlostí vrátane pulznej funkcie. Veľkým pomocníkom sú integrované váhy. Ich súčasťou je minútka, ktorá postráži presný čas na ideálne premiešanie.

Kuchynský robot Bosch Optimum okrem toho ponúka ešte oveľa viac. Disponuje odnímateľným ramenom vďaka čomu sa ihneď dostanete k celému obsahu misy. Kvalitná nádoba na mixovanie ThermoSafe je z tepelne odolného skla s objemom 2,3 litra a umožňuje jednoduché a bezpečné mixovanie horúcich polievok i ľadovo studených nápojov.

Inteligentný Smart senzor na cesto zabezpečí stálu rýchlosť miešania aj pri ťažkom ceste alebo pri veľkom množstve v nádobe. Funkcia EasyArmLift vytvára ľahký pohyb multifunkčného ramena jednoduchým stlačením tlačidla. A nakoniec inteligentná detekcia príslušenstva kedy kuchynský robot Bosch Optimum rozpozná pripojené príslušenstvo a sám si upraví maximálny počet otáčok.

Kuchynsky robot Bosch optimum s nerezovou misou a integrovanou vhou.

Misa unesie všetko, čo jej naložíte a planetárny systém si s miešaním poradí sám

Kuchynské roboty Bosch majú pri väčšine modelov misu s objemom od 2,3 do 3,9 litra. Misa s objemom 3 litre by mala byť dostatočne veľká aj pre potreby trojčlennej domácnosti. Drahšie kuchynské roboty Bosch majú extrémne objemnú misu až 5,5 litra. A to všetko s voľbou rýchlostí od 4 po 7 a s príkonom od 550 W do 1 500 W.
Zostáva vám cesto, či plnka pri miešaní na okrajoch misy? Bosch kuchynský robot nič také nepozná. Jeho skvelý planetárny systém mieša po eliptických dráhach takže sa dostane aj k stenám misy. Všetky ingrediencie, ktoré na cesto či plnku potrebujete, Bosch robot pekne zmieša a steny misy ostanú čisté aj bez vašej pomoci. Výsledné cesto je konzistentné a krásne nadýchané.

Kuchynsky robot Bosch optimum s nerezovou misou a integrovanou vhou.

Bezpečnosť nadovšetko

Každý kuchynský robot Bosch disponuje prísavnými gumovými nožičkami, ktoré zaisťujú stabilitu a majú elektronickú poistku opätovného zapnutia, ktorá zabraňuje náhodnému spusteniu motora.

Na záver komfortné používanie

Bosch kuchynský robot sa ľahko čistí vďaka hladkým povrchom a jeho príslušenstvo je možné umývať v umývačke riadu. Ani skladovanie neprináša veľa ťažkostí. Robot disponuje priehradkou na kábel a praktickou taštičkou na príslušenstvo. Upratovanie po práci s robotom bude hračka.

239 €
367 €
Všetky filtre

4 produkty

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.