Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Bosch WGG244F0CS + CASHBACK 80€

Zatiaľ nehodnotené

Práčka s kapacitou 9 kg, max. otáčky 1400 ot/min, energetická trieda A, hlučnosť 71 dB, Iron Assist, i-dos, Active Water Plus, SpeedPerfect, Aqua Protection

Zobraziť celý popis

Zaregistrujte svoj spotrebič na www.bosch.sk a získajte cashback až 400€ na vybrané úsporné spotrebiče BOSCH

Perfektné výsledky pri minimálnej spotrebe energie, vody a pracieho prostriedku vďaka energetickej triede A, automatickému dávkovaniu i-DOS a technológii ActiveWater Plus.

  • i-DOS: automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody.
  • Najlepšia energetická trieda A: šetrite energiu s najúčinnejší triedou A.
  • Iron Assist: vyhladzuje pokrčenie až o 50 %.
  • Active Water Plus: pre vysoko efektívne využitie vody aj pri menších náplniach vďaka automatickej detekcii náplne.
  • SpeedPerfect: dokonale čisté za čas kratší až o 65 %.

i-DOS Technológia automatického dávkovania

So systémom automatického dávkovania i-DOS bude vaša starostlivosti o bielizeň špičková. Stačí, ak zásobníky na prací prostriedok a aviváž naplníte raz a senzory i-DOS odmerajú presné množstvo pracieho prostriedku a vody pri každom praní. Týmto spôsobom nielen šetrí prací prostriedok, ale zamedzuje tiež zbytočnému pláchaniu.

 

Iron Assist

Ako s minimálnou námahou získať oblečenie bez pokrčenia? Iron Assist jemne naparuje čerstvo vyprané a usušené prádlo počas iba 20 minút. Tiež uhladzuje záhyby na predtým nosené košeli alebo nohaviciach. Stačí umiestniť bielizeň do spotrebiča a nechať Iron Assist, aby sa postaral o zvyšok. Vyhladzuje pokrčenie až o 50 % a tým aj vašu hromadu bielizne na žehlenie.

 

Trieda energetickej účinnosti A

Používaním úsporných domácich spotrebičov šetríte cenné zdroje. Preto by ste pri nákupe domáceho spotrebiča mali vziať do úvahy nízke hodnoty spotreby energie a vody. Energetický štítok poskytuje informácie o triede účinnosti, hladine hluku, kapacite, spotrebe energie a vody príslušného spotrebiča. Najvýznamnejšou zmenou u nových energetických štítkov je vylúčenie tried energetickej účinnosti so znamienkom plus, ako bola napríklad trieda A+++. Nový rozsah tried účinnosti je u práčok od A do G. Vďaka nášmu vysoko účinnému systému úspory energie dosahujú práčky Bosch najlepšej energetickej triedy A pri každom praní a to bez kompromisov v čistote bielizne.

 

Active Water Plus

Nezáleží na tom, ako málo naplníte práčku. Naša technológia Active Water Plus poskytuje dokonalé výsledky a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody pre každé pranie. Na vysoko efektívne využitie vody aj pri menších náplniach. Vďaka vysoko účinnej technológii hospodárenia s vodou je automaticky detekované presné množstvo bielizne a následne je podľa toho upravená spotreba vody. Ušetrite až 50 % vody pri praní menších náplní.

 

SpeedPerfect

Keď máte naponáhlo, vhod vám padne funkcia SpeedPerfect. Skráti čas prania až o 65 %, no napriek tomu zaručí excelentné výsledky. Funkciu SpeedPerfect je možné kombinovať s väčšinou programov a s bielizňou akejkoľvek veľkosti a materiálu. Zvolením programu rýchly/mix spolu s funkciou SpeedPerfect môžete napríklad dôkladne vyprať až 4 kilogramy zmiešanej bielizne len za 46 minút.

Anti Stain

Niektoré škvrny sú skutočne nepoddajné. Našťastie, niektoré práčky tiež! So systémom Anti Stain Removal si vaša práčka alebo práčka so sušičkou hravo poradí so štyrmi odolnými druhmi škvŕn. Automaticky upravuje teplotu, pohyb bubna a čas namáčania pre jednoduché odstránenie až štyroch najodolnejších škvŕn. Zaručene vás zbaví škvŕn od masla či oleja, trávy, červeného vína a krvi.

 

Funkcia Reload

Zabudli ste do prania pridať detskú ponožku či tričko, ktoré by ste si radi obliekli na večernú oslavu? Bez obáv! Funkcia Reload vám umožní ľahko pridať alebo odobrať oblečenie počas pracích cyklov. Stačí stlačiť tlačidlo Reload a otvoriť dvierka, pridať zabudnuté kúsky a pokračovať v praní.

 

Eco Silence Drive

Prekáža vám hluk zo spotrebičov rozliehajúci sa domácnosťou? Tomu je koniec! Pre vaše práčky sme navrhli motor Eco Silence Drive™. Bezkartáčový, energeticky výkonný motor s obzvlášť dlhou životnosťou znižuje trenie a zaisťuje tichú prevádzku.

 

Automatické programy

Dosiahnuť brilantné výsledky pri praní bude odteraz hračka. Stačí naplniť bubon a stlačiť tlačidlo „Štart“. Prací program sa automaticky prispôsobí potrebám vašej bielizne v závislosti od druhu textílie a stupňa znečistenia. Pre dokonalé výsledky pri každom praní.

Hygiena Plus

Niekedy čisté nie je proste čisté dosť. Preto sme vyvinuli program Hygiena Plus. Ten udržuje stálu teplotu počas pracieho cyklu a pridáva ďalšie plákania, čo zaistí hygienicky čisté prádlo účinne zbavené choroboplodných zárodkov a roztočov. Výsledok: hygienicky účinné pranie, ktoré ničia 99,99% bežných choroboplodných zárodkov aj pri 40 °C.

 

Systém Vario Drum

Vaše obľúbené alebo jemné odevy sa môžu opakovaným praním zničiť. Jedinečný patentovaný systém Vario Drum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčanie alebo poškodenie vašich obľúbených kusov oblečenia. V závislosti od zvoleného programu kvapkovitý tvar a asymetrické lopatky jemne obracajú vaše bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne čistenie silne znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh prania.

Čistenie bubna s pripomenutím

 

Neviete, kedy čistiť bubon? Nebojte sa, nezáleží na tom. Keď periete 20-krát po sebe pri teplote nižšej ako 40 °C, program „čistenie bubna“ vás na to automaticky upozorní.

 

Bočná stena AntiVibration

Inovatívna konštrukcia bočných stien AntiVibration zaujme nielen vzhľadom, ale hlavne poskytuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie. Zosilnená izolácia tiež reguluje hladinu hluku, vďaka čomu sú práčky značky Bosch veľmi tiché, dokonca aj pri odstreďovaní.

 

 

 

Funkcia odloženého štartu

Funkcia odloženého štartu: vyberte si v rozmedzí 24 hodín čas, kedy bude pranie dokončené.

Max. rýchlosť otáčok

hodnoty sú zaokrúhlené

Spotreba vod v eko programe v litroch na cyklus

v programe Eco 40-60

Spredu plnená práčka
WGG244F0CS
Výkon a spotreba
Trieda energetickej účinnosti: A
Energia / voda: 46 kWh / 48 l
Kapacita náplne: 1 - 9 kg
Trvanie programu: 3:48 h:min
Trieda účinnosti odstredenia: B
Rýchlosť odstreďovania**: 400 - 1400 ot./min
Hladina hluku: 71 dB(A) re 1 pW
Trieda hlučnosti: A

Programy
Štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
Automatický program: pranie a dávkovanie riadené senzormi
Iron Assist: parný program, ktorý redukuje pokrčenie suchého oblečenia
Špeciálne programy: automatický program pre jemnú bielizeň, čistenie bubna s funkciou pripomenutia, Iron Assist, Hygiena Plus, outdoor, odstreďovanie/odčerpanie, rýchly/mix, plákanie, super rýchly 15'/30'

Špeciálne funkcie a nastavenia
SpeedPerfect: perfektne vyprané za až o 65% menej času***
i-DOS: inteligentný systém automatického dávkovania tekutého pracieho prostriedku a aviváže
Anti Stain systém: s funkciou na odstránenie 4 typov škvŕn, ktorú je možné nastaviť pri štandardných programoch
TouchControl tlačidlá: ľahké žehlenie, odloženie konca programu, voľba škvŕn, i-DOS, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, SpeedPerfect, predpierka, nastavenie počtu otáčok/stop plákanie

Komfort a bezpečnosť
Funkcia Reload: máte možnosť pridať bielizeň dokonca aj po začiatku pracieho cyklu
Veľký LED displej s ukazovateľmi: priebehu programu, nastavenej teploty, počtu otáčok, ukazovatele zvyškového času v minútach a nastavení Konce prania až za 24 hod., odporúčanie náplne
Program Hygiena Plus: pranie bielizne a zároveň účinné ničenie choroboplodných zárodkov
Objem bubna: 65 l
Počítadlo používania: zaznamenáva počet dokončených programov
Vnútorné LED osvetlenie bubna
Vario Drum nerezový bubon: šetrné a intenzívne pranie
Čistenie bubna s funkciou pripomenutia
Plniaci otvor s priemerom 32 cm, farba dvierok titán silver, black grey s uhlom otvárania 165°
Funkcia Reload / pauza
Eco Silence Drive: tichý asynchrónny motor s dlhou životnosťou
Active Water Plus: pre vysoko efektívne využitie vody aj pri menšom množstve bielizne vďaka automatickej detekcii naplnenia.
AntiVibration Design: zaručuje vyššiu stabilitu a tichší chod
AquaSensor pre optimálne výsledky plákania
Aqua Protection - niekoľkonásobná ochrana proti škodám spôsobeným vodou
Otočný volič
Systém rozpoznania peny na jej odstránenie pri nadmernom penení
Kontrola nevyváženosti
Detský zámok ovládania
Akustický signál ukončenia programu

Technické informácie
Možnosť zasunutia pod pracovnú dosku vo výške 85 cm
Rozmery (V x Š): 84.8 cm x 59.8 cm
Hĺbka spotrebiča: 59.0 cm
Hĺbka spotrebiča vr. dvierok: 63.6 cm
Hĺbka spotrebiča s otvorenými dvierkami: 107.3 cm