Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Braun LS 5560

4,2
2 hodnotení
2 recenzie

Dámsky holiaci strojček, nový peelingový nadstavec, nadstavec OptiShave, pre dôkladné holenie nôh, integrovaný SoftStrip napína pokožku pre ešte hladšie oholenie, nová holiaca planžeta, nadstavec OptiTrim na skracovanie chĺpkov, vankúšik EasyGlide pre ľahký sklz a minimálne podráždenie, akumulátorová a sieťová prevádzka,
Zobraziť celý popis

Braun Silk-epil 5 Lady Shaver 5560

Dámsky holiaci strojček Braun Silk-épil Lady Shaver 5560

  • exfoliačný nadstavec
  • bohatá výbava
  • skvelý výkon
  • bezdrôtové použitie
  • veľká výdrž batérie
  • vhodný aj pre citlivé partie
  • atraktívny dizajn
Braun Silk-epil 5 Lady Shaver 5560

Veľký výkon a jemná starostlivosť

Túžite po hladkej a perfektne oholenej pokožke? Potom je dámsky holiaci strojček Braun Silk-épil Lady Shaver 5560 ideálnou voľbou. Tento krásavec v orgovánovej farbe si vás na prvý pohľad získa svojim atraktívnym vzhľadom, pričom okrem špičkového dizajnu vyniká predovšetkým skvelým výkonom. Zaguľatená hlavica s plávajúcou manžetou presne kopíruje tvary tela a výsledkom je dokonale hladká pokožka. Holenie je naozaj jemné a strojček Braun Silk-épil je tak vhodný aj na použitie na intímne partie.

Braun Silk-epil 5 Lady Shaver 5560

Holenie a peeling v jednom

Doprajte svojmu telu tú najlepšiu starostlivosť, pretože precízne holenie je len jednou z mnohých výhod tohto dámskeho holiaceho strojčeka. Depilátor Braun Silk-épil vaše nohy, okrem chĺpkov, zbaví aj zvyškov starej kože, a to s použitím exfoliačného nástavca. Pri jeho aplikácii pokožku jemne obrusuje - vplyvom jemných vibrácií hlavice - a tá tak zostane perfektne hladká na dotyk a žiarivo lesklá na pohľad. Funkcia holenia a peeling v jednom ušetrí veľa času a výsledok skutočne stojí za to – pravidelnou exfoliáciou vaša koža získa svieži a mladistvý vzhľad.

Braun Silk-epil 5 Lady Shaver 5560

Bezdrôtová prevádzka a rýchle nabíjanie

Hľadanie voľnej zásuvky a neustály boj so sieťovým káblom? Toto s depilátorom Braun Silk-épil 5560 už riešiť nemusíte. Objavte komfortné holenie s bezdrôtovým strojčekom, ktorého dobíjacia batéria vás prekvapí veľkou kapacitou, ktorá pri plnom nabití vydrží v prevádzke až 40 minút, čo poskytuje dostatok času na oholenie všetkých partií. Doba doplnenia energie je navyše obdivuhodne krátka – holiaci strojček Braun Lady Shaver je úplne nabitý už za 60 minút a vďaka funkcii automatickej úpravy napätia si môžete vziať depilátor so sebou, kamkoľvek sa vydáte.

Braun Silk-epil 5 Lady Shaver 5560

Bohatá výbava a ľahká údržba

Kúpou dámskeho holiaceho strojčeka Braun Silk-épil 5560 získate nielen výkonný depilátor s funkciou peelingu, ale aj bohatú výbavu. Okrem exfoliačného nadstavca je súčasťou balenia aj zastrihávacia hlavica, zásuvný kryt, kefka na čistenie a napájací kábel. Bohaté príslušenstvo bezpečne uložíte do štýlovej kozmetickej taštičky, ktorou obdržíte spolu s depilátorom a všetky komponenty tak budete mať vždy ihneď po ruke. Holiaci strojček Braun Silk-épil Lady Shaver je navyše úplne umývateľný a je možné ho vyčistiť aj pod tečúcou vodou.

ŠPECIFIKÁCIE

Nový peelingový nástavec
Nástavec OptiShave pre dôkladné holenie nôh
Integrovaný SoftStrip napína pokožku pre ešte hladšie oholenie
Nová holiaca planžeta navrhnutá špeciálne pre
Špeciálny tvar holiacej hlavy
Nástavec OptiTrim na skracovanie chĺpkov
Vankúšik EasyGlide pre ľahký sklz a minimálne podráždenie
Akumulátorová a sieťová prevádzka
Doba prevádzky bez sieťového prívodu-40 min
Rýchle 1 hodinové nabíjanie
Automatické prispôsobenie napätia v sieti

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.