Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Buddy Toys BEC 8135 Lamborghini

Zatiaľ nehodnotené

Elektrické autíčko pre deti, dosah 50m, LED svetlá, funkčné smerovky, bezpečnostný pás, zvuk motora, klaksón, obľúbené detské melódie, nosnosť 30 kg

Zobraziť celý popis

BUDDY TOYS Lamborghini Centenario BEC 8135

Elektrické auto BUDDY TOYS Lamborghini Centenario BEC 8135

  • funkčné led svetlá a blinkre
  • reálne zvuky motoru a klaksónu
  • pohon na zadné kolesá, odpruženie
  • maximálna rýchlosť 5 km/h
  • 50m dosah diaľkového ovládania
  • dobíjacia batéria 5,5 Ah, nabíjanie 15 hodínnosnosť do 30 kg
BUDDY TOYS Lamborghini Centenario BEC 8135

To najcennejšie, čo môžete svojim deťom dať

Spoločne strávený čas je to najlepšie, čo svojim ratolestiam môžete dať. Nechajte ich tiež snívať vo veľkom a ukážte im, že aj zdanlivo nereálne predstavy sa môžu plniť! Aj, preto sa spoločnosť Buddy toys zamerala na detský model Lamborghini Centenario, ktorý rozprúdi krv každého rodeného pretekára. Posadiť dieťa za volant takého žihadla pre neho môže byť nielen zážitkom a zábavou v jednom, ale aj začiatkom celoživotnej vášne.

BUDDY TOYS Lamborghini Centenario BEC 8135

Kdo si hraje, nezlobí

Elektrické auto Lamborghini Centenario BEC 8135 dostalo do výbavy pohon zadních kolies, skutočné blinkery a LED svetlá, klaksón aj vernú imitáciu zvuku silného závodného motora. Pohodlnú jazdu zaisťujú odpružené kolesá, a pravidlá bezpečného riadenia učia aj garantuje bezpečnostný pás. Menšie deti si svoju jazdu môžu spestriť obľúbenými melódiami, čím ich zážitok z jazdy bude takmer taký skutočný, ako ten váš. Malý vodič si cestu užije sám, ale vďaka diaľkovému ovládaču s dosahom 50 metrov mu môže na ceste pomôcť aj otecko alebo iný dospelák.

BUDDY TOYS Lamborghini Centenario BEC 8135

Keď je riadenie hrou

BUDDY TOYS Lamborghini Centenario BEC 8135 je zábavnou prípravou pre všetkých budúcich vodičov do hmotnosti 30 kg. Na jedno nabitie, ktoré trvá až 15 hodín, vydrží takmer 90 minút jazdy a s elektromotorom s výkonom 30 W zvládne rýchlosť až 5km/h. Manipuláciu uľahčuje madlo ukryté pod predným nárazníkom a zadné prídavné kolieska. A čo vy viete, možno sa vám v budúcnosti vaša ratolesť odvďačí spoločnou jazdou vo svojom druhom, tentoraz už skutočnom Lamborghini.

Rozmery auta 135 x 73 x 49 cm
Nosnosť 30 kg
Rýchlosť 3 - 5 km/h
Doba jazdy 1 - 1,5 hodiny
Motor 2x 6V 30W
Batéria: 1x 5,5 Ah.
Doba nabíjania 10 - 15 hodín