Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Hračky

Okrem elektrospotrebičov u nás nájdete aj širokú ponuku hračiek. Poradíme vám, ako sa v našej ponuke orientovať a aké kritéria pri výbere jednotlivých hračiek sledovať.


Autodráhy

Nejeden chlapec sa poteší novej autodráhe, na ktorej si môže otestovať svoje pretekárske schopnosti. Každá z autodráh v našej ponuke disponuje dvoma ovládačmi a autíčkami, ktoré umožňujú hranie až dvom deťom naraz. Pri kúpe si môžete vybrať z viacerých tvarov a dĺžok autodráh, rôznych typov ovládačov a autíčok.

autodrhy

Figúrky

Nič tak nerozvinie detskú fantáziu, ako hranie sa s figúrkami. Nakupujte celé sety a nechajte deti, aby si vytvorili celý rozprávkový svet. Dostupné sú figúrky v rôznych motívoch zvierat spolu s ďalším zariadením. Pri výbere sledujte najmä rozmery figúrok, aby sa vám svojou veľkosťou hodili k ostatným.

figrky

Hry na profesie

Najmä malé deti obľubujú hračky týkajúce sa rôznych profesií. Niektoré deti milujú detské kuchynky a sú tými najlepšími imaginárnymi kuchármi. Iné deti baví hra na lekárov, či opravárov. Hračky sa predávajú v celých baleniach a vždy obsahujú hračkárske pomôcky potrebné k výkonu danej profesie. Pri výbere sledujte najmä počet kusov v balení, cenu a farebné prevedenie.

detsk kuchynky

Náučné hračky

Ukážte vašim deťom, že aj učenie môže byť zábava. Vďaka interaktívnemu digitálnemu zápisníku môžete s vašimi deťmi precvičovať kreslenie čiar, tvarov a neskôr trénovať písanie alebo rátanie. Zápisník má tvar tabletu, špeciálne tlačidlo pre vymazanie a schopný je zachytiť rôzne hrúbky písania.

Plyšové hračky

Neexistuje dieťa, ktoré by doma nemalo plyšovú hračku. Dá sa povedať, že týchto hračiek nikdy nie je dosť, sú skvelým darčekom a výrobcovia každý rok prekvapujú novými prevedeniami. Pri výbere cez e-shop nezabudnite sledovať najmä veľkosť plyšových hračiek, aby ste pri prevzatí zásielky nezostali v šoku.

plyov hračky

RC Modely

Urobte radosť malým milovníkom áut a vyberajte zo širokej ponuky RC modelov. Pri výbere sledujte, aký pohon má vami zvolený model, možnosť dobíjania, tvar ovládača, a do akého terénu je autíčko vhodné. Na záver je dobré sledovať rozmery auta a prekvapí vás aj jeho mierka.

RC modely

Hračky do exteriéru

Túto kategóriu sme pre väčší prehľad rozdelili do troch skupín. V sekcii šport nájdete futbalové bránky a vybavenie pre rôzne aktivity na záhrade. V lete sa rozhodne nudiť nebudete a z našej ponuky si vyberie každý.

Druhou skupinou sú vozidlá a odrážadlá. Vyberať si môžete z elektrických áut, štvorkoliek, či klasických šlapadiel alebo odrážadiel. Pri elektrických autách sledujte spôsob a dobu nabíjania batérie. Dôležité sú tiež rozmery a nosná hmotnosť auta. Pri výbere sledujte aj minimálny vek dieťaťa.

hračky do exteriru

Poslednou skupinou je vybavenie na záhradu, v ktorom sa vaše deti skvelo vyšantia. V ponuke nájdete niekoľko farebných záhradných domčekov, hojdačky, šmýkačky alebo hračky do vody.

5 €
530 €
Všetky filtre

582 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.