- odporúčaný vek 6+
- 276 dielikov
- jednoducho zostaviteľná
- súčasť radu LEGO® City
- minifigúrka vodiča a robotníka
- realistické herné prvky
- skvelý darček na každú príležitosť
- aplikácia LEGO® Builder

Stavebnica LEGO® City 60500 Dodávka

Vyrazte na cesty vo veľkom štýle
Nekonečné hodiny zábavy si užijú dievčatá a chlapci od 6 rokov so stavebnicou LEGO® City 60500 Dodávka. Model má sklápacie bočné steny a otváracie zadné dvere, aby sa dalo dostať do nákladového priestoru. Tiež sa dá zdvihnúť kapota na skontrolovanie motora. Živú a kreatívnu hru podnecuje ručný vozík, paleta so 4 miniatúrnymi krabičkami LEGO® a minifigúrka vodiča a robotníka. Stavebnica je skvelý darček pre všetky deti, ktoré sa rady hrajú s autíčkami, skladajú LEGO® a vymýšľajú rôzne príbehy. S ďalšími modelmi z radu LEGO® City zažijete ešte viac napínavej akcie.

Istota a opora pri stavaní
Stavebnica LEGO® obsahuje 276 dielikov, podporuje kreativitu a je veľmi jednoduchá na zostavenie. Intuitívne staviteľské zážitky poskytuje aplikácia LEGO® Builder, v ktorej deti môžu sledovať svoj postup, približovať a otáčať svoje modely v 3D alebo si stavebnice uložiť.
| Určenie | Detské |
|---|---|
| Typ prístroja | LEGO® City |
| Vekové obmedzenie | 6+ |
|---|
| Počet kociek | 276 |
|---|
| Materiál | Plast |
|---|
| Výška | 7,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 6,00 cm |
| Hĺbka | 16,00 cm |
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.