- odporúčaný vek 7+
- 551 dielikov
- jednoducho zostaviteľná
- súčasť radu LEGO® City
- 4 minifigúrky a figúrka žraloka
- realistické herné prvky
- skvelý darček na každú príležitosť
- aplikácia LEGO® Builder

Stavebnica LEGO® City 60503 Helikoptéra pobrežnej hliadky

Staňte sa neohrozenými hrdinami
Stavebnica LEGO® City 60503 Helikoptéra pobrežnej hliadky prinesie deťom od 7 rokov veľa zábavy pri vymýšľaní napínavých záchranných akcií. Model červeného vrtuľníka s otočnými rotormi, posuvnými bočnými dverami, sklopnou zadnou rampou a detailným trupom s kokpitom je navrhnutý tak, aby rozvíjal kreativitu, logické myslenie a trpezlivosť. Deti môžu spustiť člena posádky pomocou navijaka vrtuľníka k záchrannej kapsule, ktorú je možné rozložiť a vstúpiť dovnútra. Živé hranie podnecujú aj minifigúrky pilota, civilistov, 2 členov pobrežnej hliadky a žraloka. Stavebnica bude skvelým darčekom pre deti, ktoré milujú akčné dobrodružstvo. S ďalšími modelmi z radu LEGO®City si užijete ešte väčšiu porciu

Vstúpte do digitálneho sveta stavania
Stavebnica LEGO® obsahuje 551 dielikov, podporuje kreativitu a je veľmi jednoduchá na zostavenie. Intuitívne staviteľské zážitky poskytuje aplikácia LEGO® Builder, v ktorej deti môžu sledovať svoj postup, približovať a otáčať svoje modely v 3D alebo si stavebnice uložiť.
| Určenie | Detské |
|---|---|
| Typ prístroja | LEGO® City |
| Vekové obmedzenie | 7+ |
|---|
| Počet kociek | 551 |
|---|
| Materiál | Plast |
|---|
| Výška | 11,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 26,00 cm |
| Hĺbka | 38,00 cm |
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.